Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maeg

    tag

    Sziasztok!

    Van egy DX5000 "csodaketyerém", allinone meg elmosogat meg minden f*om... (bocsi, már kicsit elegem van belőle)

    Kifogyott belőle a színes, és nem volt hajlandó fekete-fehéret nyomtatni, állítólag, hogy kímélje a fejet, vagy mi. Jó, elfogadom. Amíg utánajártam a patronoknak, egy darabig még állt a csodagép, úgy, hogy a gyári fekete még 3/4ig volt kb., a színesek üresek.

    Vettem bele patront, a utángyártottat (tudom, sikeres ember nem lehetek). Azt mondták, vegyek fekete patront is, mert a gyárival az utángyártott összeakadhat. A színes gyönyöűen megy. A fekete az Istennek se. Kijelzi, hogy full, de ha szöveget akarok nyomtatni, vagy bármit feketén, abba egyszerűen nem tesz feketét...

    Csináltam fejtisztítást, talán 2-t, leszívta a patronok 3/4edét (!), rendesen feltúrta az agyam :W :W :W
    Leszívta a fekete patron 3/4edét is, sőt, abból még többet, mint a színesből. Feketét továbbra sem nyomtat.

    Próbáltam már alkoholos fültisztítóval, és vizessel a patronokba belenyúló tüske lukait is letisztogatni, azt a részt lepucoltam, mennie kéne.

    Találkozott már valaki ilyesmivel? Tud rá valaki valami megoldást? Nagyon-nagyon-nagyon hálás lennék!

    Előre is köszönöm!
    Maeg

    http://db.tt/XkPMw1f - Desire HD Android files

Új hozzászólás Aktív témák