Hirdetés

2015. március 28., szombat

(#6001) IO.sys válasza Thrawnad (#6000) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

T0891

(#6002) agroman válasza IO.sys (#5999) üzenetére

agroman
(lelkes újonc)

en is nezegettem a neten szervizprogramokat, de mindenhol vagyi trojait akarnak lenyomni vagy ketes-penzes lehetoseget talaltam.

(#6003) IO.sys válasza agroman (#6002) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Én találtam (már ne kérdezd, hogy hol), az SX218 testvérnyomtatójának a programja (valami TX...) fel is ment az SX-re, minden jónak tűnik, de ennek más típusjelzésű patronok kellenének, szóval most ezért nem megy.
Sajnos az olcsó, népszerű nyomtatókhoz nem láttam szoftvert én sem.

(#6004) darnics válasza IO.sys (#5987) üzenetére

darnics
(tag)

na most van egy ujjabb fejlemény hogy a feket az A4 verzioba nem nyomtat de ha átnyomom a kicsi 4-3 ra ami nagyon lassuk és kicsibe nyomja ki az a4 lapot ott gyönyörüen nyomtat.akkor most vmi van??hibás a nyomtató??a 4-be nem csinálja

(#6005) IO.sys válasza darnics (#6004) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

És amikor nem nyomtat, olyankor mit csinál? Kiír valami hibaüzenetet?

(#6006) darnics válasza IO.sys (#6005) üzenetére

darnics
(tag)

nem csinál semmit.papirt végigtolja gyorsabban mindt amikor nyomtat és üres papir jön ki a nyomtaoból

(#6007) darnics válasza IO.sys (#6005) üzenetére

darnics
(tag)

igazából nyomtat ahogy kéne eredetileg csak gyorsabban tolj a papirt és a végén hofehér papir jön ki.viszont a kicsi 4:3 méretre ha átállitom akkor szépen nyomtatja csak az A4-esen csinálja ezt a semmit

(#6008) darnics

darnics
(tag)

Üdv! Epson stylus dx 4000.szinest nyontat feketét nem .legalábbis A4-en nem.megoldást még mindig nem kaptan és neten sem találok sehol.
nem csinál semmit.papirt végigtolja gyorsabban mindt amikor nyomtat és üres papir jön ki.
igazából nyomtat ahogy kéne eredetileg csak gyorsabban tolj a papirt és a végén hofehér papir jön ki.viszont a kicsi 4:3 méretre ha átállitom akkor szépen nyomtatja csak az A4-esen csinálja ezt a semmit.nem értem a dolgot.fejet tisztitottam meg mindent és szinessel nincs gond.azt hittem a fekete olyan szinten bevan száradva hogy a gép kuka de mikor a fekete meg full fogy a gép szerint akkor végképp nem értettem.kiprobáltam a kicsike felbobtást a 4:3-ast vagy melyik ami összetömöriti picire és ott gyönyörüen nyomja a feketét akkor A4-es miért nem csinál semmit????hihetetlen értelmetlenség.

(#6009) IO.sys válasza darnics (#6008) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Nem raktad arrébb benne a lapérzékelőt?

(#6010) darnics válasza IO.sys (#6009) üzenetére

darnics
(tag)

nem tudom nem értek hozzá az mi?

(#6011) IO.sys válasza darnics (#6010) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Hát ahogy a neve is mutatja, egy érzékelő, ami érzékeli a lapot. :) Azért kérdeztem, mert ilyen hiba akkor szokott lenni, ha a papír hamarabb érkezik az érzékelőhöz, mint ahogy kéne, ami akkor van, ha áthelyezik az érzékelőt. Átalakított nyomtatónál ezzel mindenki találkozik.

Amúgy passz, nem tudok segíteni.

(#6012) darnics válasza IO.sys (#6011) üzenetére

darnics
(tag)

nem tudom én nem nyultam hozzá.csak a feketénl csinálja akkor gyorsabban halad át a papir is de szinesnél nincs gond.hát valaki segithetne akkor mert lehet hogy ez a gond.köszi ez jó kezdet csak ezt hogy lehet megoldani vagy állitani?

(#6013) IO.sys válasza darnics (#6012) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Szerintem szoftveres hiba és senki se fog tudni segíteni. Az epsonoknál rengeteg előre beállított hiba van, és csak arra várnak, hogy előálljon az az esemény, ami után a nyomtató valamelyik funkciója leáll, hogy vihesd a szervizbe jópénzért. Nekem 5x beakadt a fej, utána a nyomtató leállt, soha többet nem csinált semmit, egyszerűen szoftveresen öngyilkos lett, pedig a hibát kijavítottam. Nálad is valami hasonló lehet, mert ha hardveres hiba lenne, semmit se nyomtatna, nem csak a feketével nem. Szóval szvsz az a nyomtató kuka, ha nem akarod szervizbe vinni. Jó hír, hogy alkatrésznek még eladható 1500 forintért.

(#6014) darnics válasza IO.sys (#6013) üzenetére

darnics
(tag)

köszi ez jó hir de egyépként gondoltam hogy vesek mert nem vagyok egy erölködös tipus.ilyet akrok mert fillérek bele a patron csak az a baj hogy igy is két garniturát vettem.egyépként már felraktam a netre de a sok paraszt igy beszáradva ilyen olyan hibábal adja 5000.ért a sok pa....szt.

(#6015) IO.sys válasza darnics (#6014) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Egyébként azoknak, akik nyák nyomtatáshoz akarják átalakítani a nyomtatót, nekik pont jó lenne, mert oda csak színesek kellenek, fekete nem. Most ha ezt meghallotta valaki, talán megveszi tőled.
Nekem 6-7 garnitúra patronom van 35ezer forint értékben, és 4 epson nyomtatóm, szóval elég olcsón megúsztad. :D
A neten tényleg el vannak tévedve az árakkal, de van olyan is, ami tökéletes, pedig használt. Legutóbb én is ilyet vettem 3000 forintért. De olyat is láttam 2500 forintért, aminek se a scannere, se a nyomtatója nem jó. Azóta is árulja. :)

Jut eszembe: keresd meg neten, hogy milyen típusú epsonokba jó még az a típusú patron, ami ebbe kellett, és mindjárt sokszorosára növekszik a megfelelő nyomtatók száma. Egy féle patronhoz általában 5 féle nyomtató is jó.

[ Szerkesztve ]

(#6016) darnics válasza IO.sys (#6015) üzenetére

darnics
(tag)

az már megvan az össze létező mert itt van a házunknál egy fersték bolt pont epsonos és 1000ft-ért veszem meg a garniturát.300/db.csak mindenki patron nélkül adja és ez necces mert kitudja milyen vagy igazat mond e hogy csak tényleg 2-3 hónapja nerm használt mert valaki leirja hogy egy évig nem használta.de mivel vizbázisú igy könnyen kilehet pucolni azért.van kettö is 2000.ért meg 3-4 3000-ért

(#6017) IO.sys válasza darnics (#6016) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Szerintem a drágábbat vedd meg, okkal kérik meg azoknak az árát. Sok olyan pa...szt van, aki tökéletesen működőként árulja, aztán megvétel után látom, hogy a belsejében mindent beborít a festék, a fej meg teljesen halott. Azt a csávót a mai napig szívesen felakasztanám a villanypóznára. Ha most nyomtatót vennék, csak úgy vennék, hogy videót kérnék egy fúvóka teszt nyomtatásról. Volt már olyan, hogy kértem, és valahogy nem jött többet válasz, pedig azt is tökéletes állapotúnak hirdette.

(#6018) darnics válasza IO.sys (#6017) üzenetére

darnics
(tag)

vinnm magammal a festéket

(#6019) IO.sys válasza darnics (#6018) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Ja hát ha személyesen mész érte, úgy más, én postával vettem őket.
Na mindegy, én ennyit tudtam segíteni, remélem, szerencsével jársz.

(#6020) Geri89

Geri89
(tag)

Sziasztok! Adott egy Epson L355-ös nyomtató. A szoftver kiírta, hogy megtelt a használt tinta gyűjtő párna. Rendeltem ilyet, kicseréltem, viszont továbbra sem tudok nyomtatni, gondolom valamit nullázni kellene.. a kérdésem az lenne, hogy ezt hogyan tudom megtenni, mi szükséges hozzá? Előre is köszi! :R

(#6021) IO.sys válasza Geri89 (#6020) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Hivatalosan szervizbe kell vinned, ahol nullázzák, nem hivatalosan van hozzá program, amihez kulcsot kell venni 10 dollárért. WIC reset

(#6022) Geri89 válasza IO.sys (#6021) üzenetére

Geri89
(tag)

ez is megfelelő hozzá 6 dollárért? Őszintén szólva az ebayen paypal-on keresztül szívesebben fizetnék, főleg, ha még olcsóbb is :) Illetve olyan kérdésem van, hogy ezt a kódot 1x kell megvenni, és utána később mindig tudom majd vele nullázni, vagy minden egyes cserénél kell ezt? Illetve ez a nyomtatóhoz valami egyedi kulcs, vagy hogy van ez? :)

[ Szerkesztve ]

(#6023) IO.sys válasza Geri89 (#6022) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Az adjustment program teljesen más, megtaláltad a nyomtató hivatalos szervizprogramját. :) Ha ezt veszed, életed végéig használhatod, a WIC resethez meg 1 kulcs csak 1-szer jó.
Viszont az adjustment programhoz kicsit érteni kell, mert ez belső használatra szánt szerviz program, teljesen tönkre is lehet küldeni vele a nyomtatót.

(#6024) Geri89 válasza IO.sys (#6023) üzenetére

Geri89
(tag)

Köszi az infót :) "Kockáztatok", és bepróbálom ezt az adjustment programot, elvileg leírást ad hozzá, bízom benne, hogy oké lesz :R

(#6025) IO.sys válasza Geri89 (#6024) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Láttam már egyszer én is egy ilyet, asszem a counter nullázások egyetlen kattintásba kerülnek, csak meg kell találni az 50 többi izé közt.

(#6026) Nagya21 válasza IO.sys (#6015) üzenetére

Nagya21
(őstag)

HAli!!
Nekem is van egy d92-es önresettes patronokkal eladó, meg egy vatta uj s20-as dobozában sosem használt.
Üdv Nagya

A telefonoknak 2 nagy ellensége van: A Gravítáció, és a H2O.............

(#6027) apaszka válasza Nagya21 (#6026) üzenetére

apaszka
(PH! kedvence)

Itt árulni nem szabad! Ne már ezért kapj büntetést?

Samsung Galaxy Note3

(#6028) Ottó58

Ottó58
(senior tag)

Sziasztok!
Epsonba ugy. patron chipjén valami 63 van, az eredetin 83.

Jelent ez valamit?

» A tisztesség ott ér véget, ahol a politika kezdődik. «

(#6029) Nagya21 válasza apaszka (#6027) üzenetére

Nagya21
(őstag)

HAli!!
Ha a hirdetést linkelem,ami itt van a prohardveren, az is tilos. Ez van.
Üdv Nagya

A telefonoknak 2 nagy ellensége van: A Gravítáció, és a H2O.............

(#6030) Geri89 válasza IO.sys (#6025) üzenetére

Geri89
(tag)

Koszonom! Megvettem a progit az ebayen, a leiras alapjan pofon egyszeru volt megcsinalni, ajanlom mindenkinek :) :R

(#6031) apaszka válasza Geri89 (#6030) üzenetére

apaszka
(PH! kedvence)

Ezt az enyémre is megkeresem ha létezik.
DX7400

Samsung Galaxy Note3

(#6032) IO.sys válasza Geri89 (#6030) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Na, végre egy sikertörténet. :C

(#6033) phanfantom

phanfantom
(fanatikus tag)

üdv

Pár hete vettem egy l355-ös külső tartályos nyomtatót.
Nem sokat volt használva, de ma azt tapasztaltam, hogy "tintapacák" vagyis inkább vonalak kerülnek a papírra, de ami ettől még rosszabb, hogy egyes sorokat csak félig nyomtat ki, a középen végig fut egy fehér csík, meg halványabb az egész sor.

Gondolom ez így kuka, mehet a szervizbe?

(#6034) Thrawnad válasza Geri89 (#6030) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Szia!
A file pontos nevét megosztanád velünk?
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#6035) mclaren777

mclaren777
(senior tag)

Sziasztok!

Epson L110/L120 hogyan viseli, ha valamikor hetekig, hónapokig nem használom?
És kb. meddig állnak el a mellékelt színes tinták? (lehet hogy csak évi 10 színes oldalt nyomtatok vele) :-D

[ Szerkesztve ]

(#6036) IO.sys válasza phanfantom (#6033) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Szerintem mehet.

(#6037) IO.sys válasza mclaren777 (#6035) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Pár hetente ajánlott kinyomtatni valamit, ami minden színnel megdolgoztatja a fejet. Egy 2x2-es képecske is megteszi.
A tinták évekig megőrzik a minőségüket. Utána is lehet vele ugyanúgy nyomtatni, legfeljebb nem lesz olyan nagyon csodálatos, mint amit az epsonék új tintával garantálnak.

(#6038) phanfantom válasza IO.sys (#6036) üzenetére

phanfantom
(fanatikus tag)

ok, köszi, akkor jól megjártam:(

(#6039) mclaren777 válasza IO.sys (#6037) üzenetére

mclaren777
(senior tag)

Köszi a választ!

És amúgy aki nyomtat is az Epson L110/L120-al annak vajon széthullik 15.000 fekete oldal után? Vagy ennél jóval többet is kibírhat? :-)

(#6040) IO.sys válasza mclaren777 (#6039) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

A hardver mindent kibír, de a beépített szoftveres hibák majd sorsot húznak és kitalálják, hogy megtelt a tintagyűjtő tartály vagy egyszerűen csak általános hibával leáll. :) Aztán beviszed a szervizbe, ott a manusz kattint kettőt, és kér érte 6000 Ft-ot.

(#6041) darnics

darnics
(tag)

üdv! egy kérdésem lenne hogy az epson stylus sx 110 nyomtatom amit nem használtam egy éve és egy fejtisztitás után (watta forro viz stb) fej fuvokák minden amit nem lett volna kötelező mert egyépként semmi baja de azért nem volt tökéletes megcsináltam.a szines egy ideö után végre ok de a fekete az nem igazán és nem hiszem hogy a beszáradástol mert ha szineset nyomok ott a fekete szépen de sima dokumentum önéletrajz stb akkor kicsit gáz.küldök róla képet remélem valaki tud tanácsot adni.köszi!

(#6042) agroman válasza darnics (#6041) üzenetére

agroman
(lelkes újonc)

lehetseges, hogy a grafikanal a szinesbol keveri ki a feketet ott azert jo.
egyebkent meg a fekete be van szaradva.

(#6043) darnics válasza agroman (#6042) üzenetére

darnics
(tag)

[L:/dl/upc/2015-03/417148_img_20150316_143424.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/417148_img_20150316_143424.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

itt vannak a képek.de gép szerint is csináltam már vagy 5-6 szor fejtisztitást meg kézzel is ennyire nem lehet beszáradva.

(#6044) darnics válasza agroman (#6042) üzenetére

darnics
(tag)

(#6045) IO.sys válasza darnics (#6044) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

De, az nagyon is be lehet száradva. A fekete tinta olyan anyagból van, ami rohadtul szárad. (A színesek közt is van ilyen, nem tudom melyik.)
Ablakmosót tölts a patronba és nyomtass úgy, hátha.

(#6046) darnics válasza IO.sys (#6045) üzenetére

darnics
(tag)

egyelöre nem tudtam beletölteni semmit mert csak akkor lehet hozzányulni ha kifogyott valamelyik de a szoftverébe elkeztünk álitgatni és érdekes modon megjavult most jól nyomtat de viszont most a kéket hagyja ki amit eddig szintén nyomtatott ugyhogy még van rajta mit csiszolni.valami leirás kéne hogy melyik lenne a legprofibb beállitás vagy hogy mi mire mikor a jó .

(#6047) IO.sys válasza darnics (#6046) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Hát jó kérdés, ezt már nem tudom.

(#6048) darnics válasza IO.sys (#6047) üzenetére

darnics
(tag)

csináltam pár fejtisztitást fejállitás stb és azóta minden ok nyomja szépen rendesen.a sok nyomtatástól sak kitisztult.köszi a segitséget.

(#6049) IO.sys

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Azoknak mondom, akik aggódnak a beszáradó fej miatt. Két hete nyomtattam utoljára eredeti patronnal, most a fekete és a magenta már gázos volt. Kinyomtattam egy 2x2 centis színes képet annyi tintával, amennyi a csövön kifért, utána jó volt minden.

(#6050) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

én is most cseréltem a feketét, ugyanolyan típusra ráadásul de nem akar nyomtatni, de csak feketét, hiába csináltam fejtisztítást.. most megpróbálom a színes nyomtatást..

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#6051) littlejohnny

littlejohnny
(tag)

Hajho! Egy ismerosom hozott egy SX218-as multit, hogy nem ismeri fel a sarga patront... Miutan kiszedtem belole lattam, hogy a fejen levo egyik erintkezo lent hever a sarga patron tuskeje mellett... Enyhen vissza kellett egyengetnem, s sikerult visszaraknom a helyere... Ettol fuggetlenul a hibajelenseg ugyanaz...
Valakinek valami otlete?

(#6052) IO.sys válasza littlejohnny (#6051) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Ha sikerült az érintkezőt normálisan bepattintani a helyére, az epson programjában végezz patroncserét. Ha ez után se jó, akkor az érintkező nem érintkezik.
Azért érdekelne, hogy az emberek hogy képesek mindennapi használat mellett ilyen roncsolásokat elkövetni.

[ Szerkesztve ]

(#6053) littlejohnny válasza IO.sys (#6052) üzenetére

littlejohnny
(tag)

Progin beluli cseren is tul vagyok mar sajnos... az a baj, hogy nem akarom az egesz fejet kiszedni azert, hogy mindent lassak normalisan... de sajnos egy szutyok netes videot, fotot sem talalok arrol, hogyan is nez ki egy ilyen nyomtatofej... az alapjan mar ugye tudnek valamit kiserletezni...
S valoban, engem is motival, hogy egy evek ota hasznalt cuccnal hogyan sikerult ezt a hibat "eloidezni"...

(#6054) IO.sys válasza littlejohnny (#6053) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Ezen az oldalon pár hozzászólással feljebb linkeltem egy videót, hogy kell a fejet kiszedni és visszaszerelni. Ha azok az érintkezők nem érintkeznek megfelelően és sokat próbálgatod, a nyomtató szoftvere megunja és egyszercsak általános hibával leáll, soha többet nem csinál semmit. Onnan tudom, hogy én is így jártam. Szedd szét a fejet (nem nagy kunszt) és nézd át, mi hogyan csatlakozik mihez, melyik pöcöknek hol kell beakadva lennie, és bizonyosodj meg róla, hogy a sárga csatlakozó is ugyanúgy áll a helyén, mint a többié.
Mondjuk én ezt ingyen nem csinálnám meg, nem annyira a nehézsége miatt, hanem az idő miatt, mert ez 2-3 napos munka is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#6055) atala válasza IO.sys (#6049) üzenetére

atala
(őstag)

Szerintem azért nem jó 2x2 cm-es mintát nyomtatni, mert akkor nem biztos, hogy használja az összes fúvókát. Attól függ, milyen széles a fej. Vannak olyan fejek, amin 3-5 cm-es a fúvóka hossza.
Szerintem érdemesebb egy fúvóka ellenőrző mintát nyomtatni, akkor biztosan használni fogja az összes fúvókát.

(#6056) avman

avman
(PH! addikt)

WP-4015 -nél van arra lehetőség, hogy valahogy megnézze az ember az összes nyomtatott oldalszámot?
csak érdekelne, mennyi van benne eddig.

[ Szerkesztve ]

Caedite eos. Novit enim Dominus qui sunt eius.

(#6057) IO.sys válasza atala (#6055) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Fúvóka ellenőrzéssel kezdtem, ott láttam, hogy gázos a fej. Nekem a legkisebb fej van. Mindenkinek a saját belátására bízom, hányszor hány centis képpel járatja be a fejet. :) A tanácsom lényege az volt, hogy nem kell fél liter tintát elpazarolni ilyenkor fejtisztításra, elég egy kis képet kinyomtatni maxra beállított minőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#6058) Adebayor

Adebayor
(kvázi-tag)

hali

az mitől lehet hogy fennt van a driver, felismeri a gép a nyomtatót, be van kapcsolva. de pl word-be a nyomtatás gomb inaktiv, és igy nem lehet nyomtatni. de txt-ből se, az is inaktív. sürgős lenne. talán tudtok valamit. kosz.

windows7 van a gépen

(#6059) Jarod1 válasza Adebayor (#6058) üzenetére

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

lehet offline módba van a nyomtató.

(#6060) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)
LOGOUT blog

no kiróbáltam a fejtisztítást, nem jön a fekete, ezt cseréltem mert kifogyott. ötlet valakinek?

(#6061) littlejohnny válasza IO.sys (#6054) üzenetére

littlejohnny
(tag)

Nah, problema megoldva... Hala az egnek nem kellett teljesen szetszedni a fejet, csak ki kellett operalni a kis muanyagot, amibe az erintkezok vannak aplikalva... az altalam visszarakottal nem mukodott tovabbra sem, viszont van egy teljesen "gatya" multim itthon, abbol kiszedtem a teljes mutyurt, beraktam a hibas helyere... S lass csodat... :)
Koszonom a kooperalast!

(#6062) atala válasza avman (#6056) üzenetére

atala
(őstag)

Vezérlőpult-Nyomtatók, ott a nyomtatódon jobb klikk, Tulajdonságok.
Opcionális beállítások-Nyomtató beállítások-Állapotlap nyomtatása.
Én másfél év alatt 12 ezer oldalnál járok.

(#6063) epzon válasza avman (#6056) üzenetére

epzon
(őstag)

van

kikapcsolod a gépet és valamelyik gombot nyomva tartod és úgy kapcsolod vissza
a manual-ban le is van írva hogy melyiket.

(#6064) apaszka

apaszka
(PH! kedvence)

Szeretném mondani, hogy a múltkor mutattam az új chip -es patronokat.
Nagyon jól viselkednek. Komolyan mondom tuti jó! Sokat nyomtattam velük, és semmi anomáliák nincsenek. Nincs random kifogyás, hitetlen gubancok. Most elmegyek, és még veszek belőle.[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note3

(#6065) Balusz91

Balusz91
(újonc)

Üdv!
Segítségre lenne szükségem. Van egy Epson BX320FW multifunkciós nyomtatóm, amit egy ideje már nem tudok használni, mivel kb egy évig állandóan eredeti patront vásároltam bele (, még a garancia tartott), majd elkezdtem utántöltöttet venni. Kb 3. alkalommal felismerte a nyomtató, h nem eredeti, és nem nyomtatott vele. Tudja valaki, hogyan lehet kiüttetni, hogy ne tűnjön fel neki? Azt mondták ismerősök, hogy lehet vásárolni bele egy kiüttető chipet. Tudja vki, hol lehet ilyet vásárolni? A pénztárcám nem bírja el a havi 20 ezer forintokat eredeti patronokra, így viszont használhatatlan a nyomtató....

(#6066) IO.sys válasza Balusz91 (#6065) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Van különbség az utángyártott patronok között. Az eredeti patronokat még felismeri? Nekem behalt az egyik nyomtatóm, amikor nagyon erőltettem neki a neki nem tetsző utángyártottat.

(#6067) Balusz91 válasza IO.sys (#6066) üzenetére

Balusz91
(újonc)

Az eredetit észre veszi, és nyomtat is vele. Csak az utángyártottnál nyavalyáskodott. Ráadásul csodás tulajdonsága, ha egyik patron üres, v annak véli, semmit nem nyomtat.

(#6068) Thrawnad válasza Balusz91 (#6067) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Némelyik UGY patron olyan verziós amit nem ismer meg.
Olyat vegyél amit mostanában gyártottak.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#6069) IO.sys válasza Thrawnad (#6068) üzenetére

IO.sys
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Így van. V6-os chippel lehet őket kapni, a legújabb a V7-es. Nekem V6-os van, tökéletesen jó.

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.