2014. november 23., vasárnap

(#5601) vadasz70 válasza Thrawnad (#5599) üzenetére

vadasz70
(tag)

Most viccelsz? Annyira az ért nem vagyok..........!!

(#5602) Thrawnad válasza vadasz70 (#5601) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Én már láttam gyári új tápkábelt amit én vettem ki a zacsiból és szakadt volt.
Ráadásul dec 24. én :D
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5603) keringospasi válasza Thrawnad (#5602) üzenetére

keringospasi
(tag)

az széép :Y

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5604) vadasz70 válasza Thrawnad (#5602) üzenetére

vadasz70
(tag)

Már többet is kipróbáltam! :C

(#5605) epzon válasza grigo (#5595) üzenetére

epzon
(őstag)

a beüzemelést megcsináltad rendesen?

tinta beöntés, csap kinyitás, gombot hosszan nyomni, és megvárni még feltölti a rendszert.
mikor vetted?

(#5606) Pityu62

Pityu62
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Ezt meg kell osztanom veletek!!!!!
CX3650 nyomtatóm életre kelt,,,,,,,hogy miért?!!! Mert évek óta ugyan onnan vettem a patron és nem gondoltam arra,hogy ezek a genyák már csak a polcon heverő régi lejárt patronokat küldik egy ideje !!!!És természetesen jól tele vágta a gépem a festék sárral.
Most találtam egy jó helyet ahol még ráadásul olcsóbban is és hihetetlen korrektül kiszolgáltak!
Kibontom a csomagom és láss csodát lötyög a festék a patronban,,,,,be a gépbe második fejtisztítás után nyomtat!!!!ENNYI!!!!!
Most jól jártam mert ügye vettem a DX4850 -et amihez még a régi helyről rendeltem és az is még nyomtatott amikor ide került,,,de patron csere után abszolút nem,,gondolom azt is tele vágta a lejárt szarával!!!Majd most rendelek az új helyről hátha az is elindul.Ha ez is jó lesz akkor nyitok egy nyomdát:):)

(#5607) S0m30n3

S0m30n3
(fanatikus tag)

Sziasztok!

DX4050-em van. Szokása már egy ideje, hogy csak félig húzza be a lapot (lehet ez ellen valamit tenni?), de elkezd nyomtatni. Lap simán visszahúzható, viszont egyik ilyen félig behúzási alkalomnál ő úgy vette, hogy beakadt a lap és azóta is azért nyivákol, ezt a hibás hibajelzést hogy tudnám kiszedni belőle?

(#5608) Pityu62 válasza S0m30n3 (#5607) üzenetére

Pityu62
(kvázi-tag)

Sziasztok .Na a cx 3650 életre kelt :):)igaz a sárga még picit halványan fog de majd beázik:)
Viszont most a http://www.youtube.com/watch?v=kO_lnzW0dzA
et kellene ébreszteni .....resetelni ...találtam egy linket megnéznétek hogy ez mire jó?!

(#5609) king1215 válasza Pityu62 (#5570) üzenetére

king1215
(újonc)

Javaslatom:
teljes fejtisztítás,csővel és egyéb kemikáliákkal. Nekem ez bevált. Aztán ECO patront venni bele...

(#5610) king1215

king1215
(újonc)

Volna egy SX425W nyomtatóm.
Mikor nyomtatok vele,olyan mint ha "szellemképes" lenne a nyomtatott dokumentum.
A fejtisztítás utáni teszt oldalon minden rendben de utána ugyan úgy rosszat nyomtat.
Valakinek valami ötlete?

(#5611) joy77 válasza king1215 (#5609) üzenetére

joy77
(lelkes újonc)

Üdv!

Fejtisztításhoz lehet valahol kapni készletben fecskendőt, csövet és tisztítószert? Nekem is szükségem lenne rá, mert megmakacsolta magát a nyomtatóm és ha lehet egyben szerezném be a kellékeket.

:C :))

(#5612) Thrawnad válasza joy77 (#5611) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Ne erőszakold bele a tisztítót.
Én fel szoktam hígítani egy adag festéket.
Thrawnad

(#5613) joy77 válasza Thrawnad (#5612) üzenetére

joy77
(lelkes újonc)

Köszönöm!
Milyen arányban érdemes egy már beszáradt fejet keverni a festékkel?
És milyen gyorsan tudja feloldani a tisztító folyadék a száradást?

Epson sx130-as nyomtatóm van. Kifogyott a korábbi patron és hiába tettem bele már másik kettőt is, nem hajlandó, csak max 1 sort nyomtatni, azt is halványan, vagy teljesen üres papír jön ki belőle...
Gondolom teljesen beszáradt..

[ Szerkesztve ]

(#5614) Thrawnad válasza joy77 (#5613) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Fele tinta fele autós ablakmosó.
és nagy fekete meg szines csíkot nyomtatni
Jobb mint a fejtisztítás
Thrawnad

(#5615) Edorn

Edorn
(tag)

Adott egy Epson L210 nyomtató, ami valami ilyesmit ír ki: "A használt festék párna az élettartama végéhez közeledik..."

Előfordulhat, hogy emiatt nem akar mostanában működni a nyomtató? Illetve hogyan lehet orvosolni ezt a dolgot? Lehet üríteni ezt a párnát, vagy mindenképpen újat kell venni/cserélni?

Jó lenne legalább ideiglenesen/átmenetileg megúszni a vásárlást... :U

[ Szerkesztve ]

AMD Athlon II X2 255 3.10GHz AM3, ASUS ENGTS450 DirectCU/DI/1GD5, Samsung EX2220 (1920x1080), Samsung HD103UJ 1TB, Kingston 1*4GB 1333MHz DDR3, MSI 870A-G54, FSP500-60GHN | Apróim: http://bit.ly/1fq8sfU

(#5616) epzon válasza Edorn (#5615) üzenetére

epzon
(őstag)

helló

ahogy a gép mondja megtelt a szivacs amibe a használt tintát üríti

két választásod van
1, letöltesz egy netes alkalmazást amihez veszel egy kódot (kb 8 dollár) amivel ki tudod nullázni a számlálóját
2, elviszed szervizbe, és kb 5000 Ft-ért kicserélik a szivacsot, átnézik a gépet és nullázik a számlálóját

asc.co.hu a szerviz elérhetősége

(#5617) king1215 válasza Edorn (#5615) üzenetére

king1215
(újonc)

3: Letöltöd az ingyenes verziót a nullázó programmal s utána kitakarítod a festék tartót...

(#5618) Edorn válasza epzon (#5616) üzenetére

Edorn
(tag)

Köszönöm. Egyelőre nulláztuk, de amint tudjuk elvisszük szervízbe. (igazán megcsinálhatták volna úgy, hogy a csere szivacson legyen egy chip és így a szivacs cseréjével automatikusan nullázódjon a számláló... hogy ne kelljen ide-oda hurcolászni a nyomtatót...)

AMD Athlon II X2 255 3.10GHz AM3, ASUS ENGTS450 DirectCU/DI/1GD5, Samsung EX2220 (1920x1080), Samsung HD103UJ 1TB, Kingston 1*4GB 1333MHz DDR3, MSI 870A-G54, FSP500-60GHN | Apróim: http://bit.ly/1fq8sfU

(#5619) atala válasza Edorn (#5618) üzenetére

atala
(őstag)

A workforce-os nyomtatókban úgy van. Egy kis edényben van a szivacs, és az edényen egy chip ami 50 ezer oldal után letilt. Ennél az a jó, hogy ha kicserélem a szivacsot, akkor reseterrel tudom nullázni a chippet. Ha meg cserélni akarom, akkor csak kiveszem, és berakom az újat.

(#5620) epzon válasza king1215 (#5617) üzenetére

epzon
(őstag)

el tudod küldeni ezt az ingyenes programot?
mert én eddig csak olyat találtam ahova fizetős kódot kell adni

(#5621) vadasz70

vadasz70
(tag)

Sziasztok! Valaki tudja miért húz másfél centis csíkot a nyomtató másolás közben a lapra?De ha gépről nyomtatok akkor rendben nyomtat.

(#5622) Zeller01

Zeller01
(újonc)

Remélem tud valaki segíteni. DX4400. 4 gyári patron. ha mind a 4et beleteszem, azt mondja egyik sem jó! ha bármelyik 3at azt mondja az a 3 jó, de kell neki a 4. információra mind a 4 EPSON genuine, de a dátumok 2008/6, 2012/11, 2009/01, 2006/07. kikapcsoltam, utána cseréltem, bekapcsolva cserélgettem, hagytam kikapcsolva patron nélkül fél órát, de amint mind a 4 benne van nem jó :(
most mi baja van?

. : Z E L L E R : .

(#5623) epzon válasza Zeller01 (#5622) üzenetére

epzon
(őstag)

a chipeket próbáld meg megtörölni valami száraz nem szöszölős ronggyal

(#5624) Zeller01 válasza epzon (#5623) üzenetére

Zeller01
(újonc)

Mar azon is tul vagyok. Mind a 4 patront felismeri, hogy gyari Epson kiirja, hogy mikori gyartasuak. Kozben pirosan vilagit a festek jelzo :(

(#5625) Thrawnad válasza Zeller01 (#5624) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Mert már lejárt a szavatosságuk.

(#5626) Zeller01 válasza Thrawnad (#5625) üzenetére

Zeller01
(újonc)

Mennyi ideig érvényes egy szavatosság? :o mert akkor viszem vissza az eladónak! nem szórakozok tovább ezekkel

(#5627) epzon válasza Zeller01 (#5626) üzenetére

epzon
(őstag)

a csomagoláson rajta van a dátum

(#5628) milu

milu
(újonc)

Nemrég vásároltam egy Epson L355 típusú nyomtatót.
A leírás alapján végeztem el az eszköz beüzemelését. (Először a szoftvert- amit az Epson oldaláról töltöttem le - installáltam, és NEM összekötve a számítógéppel)

A jelenlegi meghajtó ami működteti a nyomtatót, az Apple oldaláról töltöttem le. (EPSONPrintDriver2.18.dmg)
Nyomtatás jelenleg USB kábelen keresztül történik amivel nincs gondom. Viszont nem működik a wifi, nem tudom beállítani mivel nem a dobozban lévő szoftvert tudtam a gépre feltenni (cd meghajtóm már "nem él"...).

A számítógép márkája és modellje: Apple MacBook 4,1
A számítógép operációs rendszerének neve és verziószáma: Mac OS X 10.6.8 (10K549)

.kex hibát ír ki a gép!

Találkoztatok már hasonló gonddal és ha igen, hogy lett kijavítva?

(#5629) milu válasza milu (#5628) üzenetére

milu
(újonc)

Ezek a hibaüzenetek:

/System/Library/Extensions/USBExpressCardCantWake_Huawei.kext

/System/Library/Extensions/CDSDAudioCaptureSupport.kext

/System/Library/Extensions/AppleUSBEthernetHost.kext

/System/Library/Extensions/AppleUSBEthernetHost.kext

(#5630) zoziuser

zoziuser
(újonc)

Epson WF- 5620 DWF-ről van-e valakinek tapasztalata?

(#5631) epzon válasza zoziuser (#5630) üzenetére

epzon
(őstag)

én ahova eddig eladtam mindenki elégedett vele saját magam a nagyobbik 5690-est használom, szerintem nagyon jó gépek.

itt egy bemutató videó róla

(#5632) geryrose90

geryrose90
(újonc)

Sziasztok!

Következő a problémám: egy S20 as epson nyomtatóm van, ami szépen működött, majd egyik napon bekapcsoltam és semmi... a nyomtató fej kimozdul a helyéről majd vissza az alap pozícióba, aztán a sárga led villog folyamatosan. A nyomtatót szétszedtem újra vissza de semmi. Vettem használtan egy ugyanilyen epson s20 ast, ott a fej volt a gond. Kicseréltem az alkatrészeket hátha..de nem..próbáltam úgy hogy az alaplapot cserélem, de a vett alaplap is csak villog. Cseréltem motort, tápot a másikból, de ugyanezt csinálja... egyszerűen nem tudok rájönni hogy mi a baj..-csak villog folyamatosan...Ha bekapcsolom elmozdul a fej kb 3 centit majd vissza a pozícióba és narancssárga villogás...fogalmam sincs mi lehet a baja ..még így csere után is....Állítólag van valami belső számláló ami lejárhat és azt lehetne resetelni..olyan progit se találtam ...mit tegyek ? Csak azt ne mondjátok hogy szerviz ...

(#5633) Skalci

Skalci
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Nyomtatót szeretnék vásárolni, jelenleg az Epson l110 és l300 a két kiszemelt. Azon kívül, hogy az l300-nak nagyobb a tintatartálya, és több lap fér el a tálcán, mi a különbség a 2 modell között? Megéri a többletköltséget?

[ Szerkesztve ]

Eladó: SSD beépítő keret.

(#5634) epzon válasza Skalci (#5633) üzenetére

epzon
(őstag)

most 3 év garancia van az L300-ra www.nyomtasskevesebbert.hu
az L110-re csak az 1 év garancia van

különbség még
+2 fekete festék jár az L300-hoz
gyorsabb 6 vs 9 lap/perc a fekete és 3 vs 4,5 lap/perc a színes
kétszerakkora szivacs van benne, az L110-nek kb 15 000 oldalnál az L300-nak 30 000 oldalnál telik meg a szivacsa

(#5635) Skalci válasza epzon (#5634) üzenetére

Skalci
(kvázi-tag)

Köszi a választ! Akkor azthiszem L300 lesz, remélem még idén meg tudom venni a 3 év garival. :U

Eladó: SSD beépítő keret.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.