Hirdetés

2014. augusztus 20., szerda

(#5501) Nixon18 válasza Thrawnad (#5499) üzenetére

Nixon18
(fanatikus tag)

Epson Stylus pro 7800. A probléma pedig, hogy nem lehet leállítani a papírtekercs adagolását sehogy sem. Ahogy bekapcsol elkezdi tekerni a papírt

(#5502) korpicschess

korpicschess
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Epson L120-ról mik a vélemények? Használ ilyet valaki már hosszabb idő óta?

:R

★ Megbízhatóságom az adatlapomon! ★ | Hirdetéseim, képekkel, Brainwavz R3, Audio Technica AD900X, Bubblescope for BB Z10, mobil tartozékok ►► http://tinyurl.hu/aZ5R/ ◄◄

(#5503) epzon válasza korpicschess (#5502) üzenetére

epzon
(őstag)

kb 2 hónapja kapható a gép, úgyhogy sok tapasztalat nincs még róla, én már használtam próbáltam szerintem jó gép,
sebességre is jó, és hogy egybe van építve a tartály a házzal azáltal stabilabb a gép
itt egy videó róla :link

(#5504) SPF

SPF
(senior tag)

Sziasztok!

Epson Stylus SX125-ös nyomtatóm van. Mostanában úgy nyomtat, hogy ahogy húzza be a papírt, 2 centinként kihagy egy 1-2 mm-es részt, ott fehér marad a lap. Elég zavaró, mikor a kinyomtatott szavak "félbe" vannak. Lehet, érdemes javíttatni, vagy kuka?

(#5505) JackeL

JackeL
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Van egy Epson L210-es nyomtatóm. Eddig sikerült viszonylag olcsón Epson 10x15cm fényes fotópapírt vennem hozzá. Ezen kívül még a HP vált be, de az is egyre drágább. Próbáltam már Ecopixelt, Acme-t, Colorwayt, de vagy nem húzta be a papírt vagy nem terül rajta szépen a festék.

Tudtok segíteni, hogy milyen papírra érdemes még fotót nyomtatni vele?

http://g-tech.hu

(#5506) Gyocsika

Gyocsika
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Kaptam egy Epson SX 110-es nyomtatót, amely már használt.
A szkennelős része tökéletesen működik.

Minden patronból van benne, de úgy gondolom, hogy utángyártott lehet, mert amikor nyomtatni szeretnék, akkor egyrészt kiírja , hogy a cián kifogyott, továbbá a tintapatronok nem ismerhetők fel és nem enged nyomtatni.

Olyan kérdésem lenne, hogy ha veszek bele szintén utángyártott patronokat, akkor milyen esély van rá hogy egyáltalán nem fog működni? Hogyan tudnám kipróbálni, hogy érdemes e foglalkozom a nyomtatóval?

Köszönöm a segítséget!

(#5507) Thrawnad válasza Gyocsika (#5506) üzenetére

Thrawnad
(fanatikus tag)

Szia!
Ha beszáradt ki lehet pucolni óvatosan.
Már sokszor leirtuk.
Nagy eséllyel elindul
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5508) papamaci791

papamaci791
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Egy Epson DX4450-l van gondom. Jó ideje nem volt használva, be száradt a fej. Szétszedtem, ki áztattam, a fejet, át fújtam a fúvókákat benne. Most a sárga (majdnem tele) illetve a kék (szintén nem fogyott ki) nem nyomtat. Van esetleg ötletetek mi lehet a gondja?

Köszönet előre is :R

(#5509) n0k0m_

n0k0m_
(újonc)

L300-asba milyen trükköt lehetne bevetni, hogy vastagabb/kreatív papírokat is begyűrjön?

Egy apró henger van és a papírtálca gyakorlatilag derékszögben áll a hengerrel és nem tud belekapni a merevebb papírokba. A papír szélét szoktam megkaparni/meghajtani egy kicsit, de elég szenvedős így, illetve le is kell vágni a papírból nyomtatás után. Sajnos ezekbe nem lehet úgy beletolni a papírt, mint a nagy nyomtatókba, mert érzékeli, hogy nem jó helyen van a papír vége.

(#5510) ggyury

ggyury
(újonc)

Sziasztok!

Használ valaki Epson Connect-et? Ha igen segítsen legyen szíves mert én az új L355-ös nyomtatómat nem tudom működésre bírni. Az a konkrét hiba, hogy miután feltelepítettem a programot, nem találja meg a nyomtatót. Egyébként a nyomtató működik rendesen.

XBOX 360 Gamertag: ggyury

(#5511) Bond12 válasza mancib (#3220) üzenetére

Bond12
(újonc)

Sziasztok,

Epson Stylus SX100 nyomtatóm van (Windows 7 -tel) . Nekem nem írja ki, ha kifogyóban van valamelyik patron. Hol lehet megnézni a patronok állapotát ? ( Utántöltöttet használok )

Köszi a segítséget :)

(#5512) xcsaba1975

xcsaba1975
(kvázi-tag)

Sziasztok! DX-4000 es nyomtatón el szált a scann program win 7alatt (32bit) hiába telepítem az epson oldaláról nem működik! Xp alatt megy! Valaki tapasztalt hasonló problémát? :W

(#5513) zsoca2064

zsoca2064
(újonc)

Sziasztok a problémám a következő

Van egy Eposon DX 4400 nyomtatom patronok nélkül kaptam .Vettem bele utángyártottat amivel el is indult szépen dolgozott de másnapra lett vele valami azóta meg se nyikkan :W .
bekapcsolom elindul a fej jobbra balra majd megáll és mind a 3 led villog.Nem tudom mi lehet a baj .
Segítséget kérek :R

(#5514) LámaZ válasza xcsaba1975 (#5512) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

A win 7 alapból kezeli ezt a nyomtatót, miután letölti a drivert.

Szakmai kérdés csak fórumban! * Na, bumm!

(#5515) LámaZ válasza papamaci791 (#5508) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Próbáld ki új, utángyártott patronnal.

(#5516) zsoca2064 válasza LámaZ (#5515) üzenetére

zsoca2064
(újonc)

Köszönöm a segítséget :DD kipróbálom de az utolsó mondatot nem értem. Mit jelen?

(#5517) szab.tam

szab.tam
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

újra hi!

m1200
szokványos eset: vákonyabb lett a toner visszajelző csík egy lapnál... :D

utángyártott kéne, lehetlőeg +3k oldalas, és 10k-nál többe ne kerüljön.

régebben mintha több lett volna, most ezt a 2-t találtam:
[link]
[link]

kérdésem:
1. valalmi rosszat hallottatok-e már valamelyikről?
2. vagy van helyettük valami olyan, amit már többen próbáltatok, jó, és pesten, személyesen is átvehető valamilyen átvételi ponton, boltban?

köszönöm! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5518) papamaci791 válasza LámaZ (#5515) üzenetére

papamaci791
(lelkes újonc)

Köszi! 3 színnél megoldotta. Sajnos a cyan annyira be van száradva, hogy hosszas mosogatás áztatás után sem lehet át öblíteni. Sztem. kuka lesz belőle.... :S

(#5519) LámaZ válasza papamaci791 (#5518) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Annyira olcsók ezek az utángyártott patronok, hogy kár a mosogatószerekkel kínlódni.

(#5520) szab.tam válasza LámaZ (#5519) üzenetére

szab.tam
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

szerintem még mindig a fej fúvókájával van baja, nem a patronnal.
hiába vesz új patront, ha a fej problémás színének a fúfókája száradt be.
gondolom...

(ja, hacsak nem egyben van a 2...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.