Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drunky

    csendes tag

    Üdv!

    Vettem nemrég egy stylus sx130-ast, adtak hozzá patrontokat egy szines képet nyomtattam tesztelés céljából többi mind fekete volt. Aztán kifogyott a fekete (de közben a szoftver szerint a szinesekből is fogyóban volt a tinta) kicseréltem utángyártottra (ezPrint Utángyártott C13T12814010 black fekete, ami kicsit más alakú is...) nyomtattam vele keveset, minden rendben volt, (bár nyomtattam elég rossz minőségű szöveget is amit nagyon lassan nyomtatott mintha kép lenne, de csak pár oldalt) aztán pár napig nem használtam és utána kis visszintes csíkokat kihagyott, lefuttattam fejtisztítást és jobb lett, de nem volt az igazi (közben fogyott a tinta a szoftver szerint), aztán lefuttattam megint még jobbnak tűnt, de harmadszorra már kifogyott a tintám a ciánból és nem enged nyomtatni..., amit nem értek, hogy miért fogyott ki ha nem is használtam... de oké nem érdekelne ha tudnék nyomtatni feketével... de nem... Van erre valami megoldás, hogy ne kelljen szines patronokat vennem, hogyha én csak a feketét akarom használni?(vagy ha kell is venni ne foggyon ki miközben én csak feketével nyomatok...) és vajon megjavul a fekete nyomtatásnak a minősége ha még párszor lefuttatom a fejtisztitást?

    köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák