Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klac

    aktív tag

    válasz lamiki #1183 üzenetére

    Már miért ne hallgattam volna Rád. Hiszen a privátodat is megköszöntem, és azon felül a [link] saját tapasztalatomból hozzászólásomban is megköszöntem a segítőkészségedet.
    Azért a chipet raktam át, mert ez olyan patron volt ami két külön részből áll, most találkoztam először ilyennel, a belső része a tartály, ami a gyárihoz hasonló bonyolult labirintus rendszerű és ugyanúgy fóliával borított csak átlátszó a fólia, a külső burok részen van a chip.
    A két külön rész a nyomtatóban lévő helyzetnek megfelelő állásban felfelé széthúzható illetve lefelé összenyomható.
    A benne maradt tintával még resetelés után tudtam nyomtatni egy darabig, de hamar kifogyott, mert többször resetelnem kellett egymás után, mire folyamatosan látszódtak a tesztcsíkok.
    Általában a tintafeltöltés helyett a szükséges színű patront resetelni szoktam, mert úgy vettem észre így csak a resetelt patronból tölt, vagy kevesebb tintát pazarol.
    Az én meglévőmőn meg eredeti töltőlyuk van, így ezt találtam jobbnak.
    Na mivel ketten is írtatok így meggyőzőbb voit, hogy nem kell radaszkodnom az azonos verziójú chipekhez.

Új hozzászólás Aktív témák