Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Gargouille #51579 üzenetére

    Pedig nekem is a te stílusod az értelmezhetetlen ebben a témában.. oké, egy dolog, hogy nem vagy kíváncsi a részletekre. De hogy a lehetőségekre sem, az nem simán végfelhasználói hozzáállás, hanem butaság..

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz Gargouille #51579 üzenetére

    Ha én étterembe megyek, akkor olyat eszek, ami van, vagy ha nincs az ínyemre való, akkor átmegyek egy másik étterembe, ahol igen.
    De egészen biztosan nem fogok azon finnyogni, hogy igazából nekem lombikban klónozott dinoszauruszhúsra volna gusztusom, és mekkora gáz már, hogy lombik volt már ezer éve is, a dinoszauruszokat két évszázada ismerjük, és klónozni is tudunk vagy 20 éve, oszt' mégse jutott el idáig az emberiség, pedig én vagyok a VEVŐ, és nekem az kell.

    Nincs nekem semmi bajom azzal, hogy te szeretnél 10x akkora energiasűrűségű akkut.
    Szeretnék én is.
    [ Valamint szeretnék még sok pénzt, korlátlan hatalmat, és a tömegek imádatát. :)) ]

    Ugyanakkor.
    Te alkottál egy véleményt, úgy, hogy saját bevallásod szerint nem vagy szakértő a témában.
    Szakértő én sem vagyok, de azt gondolom ( nem biztos, csak én gondolom ), hogy többet foglalkoztam a témával. Ezzel kapcsolatban megfogalmaztam az én véleményemet. Sokat szórakoztam mindenféle egzotikus akkukkal, rengeteget olvastam, és sok pénzt b*sztam el, mire kialakult, én megalapozottnak érzem, de persze lehet, hogy tévedek.

    A lényeg: Elfogadod, vagy nem, tetszik, vagy nem, nekem tökmindegy. Ez egy fórum, leírtam. Mások megerősítik, megcáfolják, vagy tesznek rá, az is lényegtelen. Akár nevezhetsz agresszívnak vagy hazugnak is, nem karcolja meg a lelkemet.
    De attól, hogy neked nem tetszik, nem vagyok köteles bizonyítani. Egyrészt, mert vélemény. Másrészt, mert lehet, hogy te vagy a vevő, de nem az enyém.
    [ Ja! És miért is nem te bizonyítod, hogy neked van igazad? Tételesen, linkekkel alátámasztva? ]

    És légyszives, olvass figyelmesen. Azt írtam, hogy a fejlesztésbe kell betolni azt az összeget, hogy legyen ilyen akkud ( Btw., megvan a pénz? Mert ha igen, egy jelképes 1%-os szakértői díjért cserébe kiderítem, hogy kinek kell átutalni ;) ).
    Prototípus már létezik, és én tuti biztos vagyok benne, hogy ha a fent említett dollárban 8-9 számjegyű összeggel beszállsz, akkor kaphatsz belőle saját példányt. Többet is. :D

    Befejeztem a témát.

Új hozzászólás Aktív témák