Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pityutool

    tag

    válasz M_o_g_y_i #16023 üzenetére

    Van egy 20 euro-s Aldiban / Hoferben kapható zoomos LIGHTWAY márkajelzésű lámpám, ami multiméterrel megmérve 1050 mA-rel hajtva XM-L T6 leddel táblázat alapján olyan 400 lumennel világít, ami kb. reálisnak tűnik egy ismertebb márkájú lámpa fényével összevetve (ennek a dobozára 490 lumen, 230 méter van írva). Bár nem tudom mennyit befolyásol a fényerőn, hogy ez 3 db C elemmel működik!? Régebben valaki fontolgatta valaki itt a fórumon, egy ilyen, vagy hasonló lámpa vásárlását, azért is gondoltam, hogy megemlítem. Napi árfolyamon 25 dollárnak/ 6.000 Ft-nak felel meg az ára. Szerintem ennyiért nem annyira rossz vétel. (Amennyiben valaki nem rendelkezik Li-ion töltővel/elemmel).

    Ezek alaján az S8-as CREE XM-L2 ledekkel biztosan megfelelne az igényeimnek szintén 1050mA-on hajtva, és az már azért jóval hordozhatóbb kategóriát képvisel. Köszönöm a javaslatokat. Hozzá passzoló akksira már kaptam javaslatatot. Méga a töltőügyben szeretnék segítséget kérni. Olvastam, hogy volt valami akksi behozatali probléma az eu-ba. Ha wallbuysról rendelek meg mindent egy csomagba, vajon nem lesz gond? vagy vám és egyéb miatt érdeme külön-külön?

    Topi

Új hozzászólás Aktív témák