Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MeszarosB.

    tag

    válasz katt777 #9034 üzenetére

    Az a Dark Brotherhoodban volt ám,mikor a Imperial City-ben élő függő tündét kellett levadászni. ;)

    Én a nirn gyökereket azért nem szoktam gyűjteni, mert idegesít a questlogban a hatszáz befejezhetetlen küldetés (aréna, DB,stb.)

    Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz katt777 #9034 üzenetére

    Fortify health+Cure Poison, esetleg Ayleid Divinity (csak annál a fajnál értelemszerüen) :)
    Egyébként télleg jó volna ilyenkor, ha lenne multi módja az Oblinak. Csépelhetnénk egymást órákon át, ki öli meg a másikat előbb:D
    Én mindig is a nyers erő híve voltam, sose szerettem mérgetkeverni (mai napig nem is értem az alchemyt egyáltalán), meg sneakelni, meg mittudomén. Egy jó izmos egykezess, egy döngölős soksok akármilyen damage on touch, aztán adj neki, amig mozog:D Kivétel a Thief3, ott van is értelme a sneaknek, meg a taktikázásnak, arra is van kihegyezve. Obliból mai napig hiányolom a "vizesnyilat". Most ujrakezdtem, és rohadtul elvagyok vele. Kis pihenésképp:D

    Már elkésett a kollega a szivbajhozatallal, me'tudom hogy nem voltak várak akkor:P Sancre Tor-ról olvastam én is valamit, hogy volt a helyén egy (talán ayleid) város. A neve is ayleid, szóval ha muszáLY, oda majd épitek egy sajátot.

    A tornyok/architektura ügyekben semmit nem haladtam, pedig napok óta ezzel alszom el, próbálom elképzelni hogy mi lehetett még rajta. Van pár ötlet, de sosem eredeti, és elvetem őket. Modellezni meg akkor akarok egyedi elemeket, ha konkrét már a dolog. Amugy minap elképzeltem egy ilyen Veyond-szerü valamit a Balcsi parton. Durván mutatna :Y :D

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz katt777 #9034 üzenetére

    En a 100+10 gyoker osszeszedese utan egyaltalan nem foglalkoztam a gyujtesevel, mert nem erdekelt annal tovabb a tortenet, a +10 nirngyokeret azert alakitottam meregge, mert amikor 100 lett az alkimiam lattam hogy ebbol a novenybol is lehet valamit kotyvasztani, es +5 gyoker ott hever valahol egy taroloban, mondjuk a tegnap is talaltam 2 darabot veletlenul, mert egy kikepzot kerestem, aki a vizben lubickol, azaz a viz alatt.

    Hmh, en csinaltam olyan merget, aminek 3 hatasa volt, de 4 hatasut meg nem.
    Addig meg nem jutottam el a felfedezessel, hogy azt hogyan kell, igaz altalaban csak 2 hozzavalobol kotyvasztok, mert nekem igy is megfelel, 100-as alkimiaval meg mar 1 alapanyagbol is lehet merget csinalni, pl tuz-so = tuzsebzes, vagy ektoplazma = villamsebzes.

    Na,na, nem kell gunyolodni a 125 gyokeren, mert te is csak 42-vel, azaz mostmar csak 40-el gyujtottel tobbet :D
    Meg mint mondtam, nem is erdekel a tovabbiakban a nirngyoker.

    Oghma Infinitum vagy ilyesmi a neve az utolso - 15ik - daedra herceg ajandekanak, egy konyv, ami 3 utat ajanl hogy fejlessz, tolvaj, varazslo, vagy harcos karira lehet gyurni vele.

    Nekem is 110 a penge kepzettsegem - alapbol. Ugyanis talaltam egy olyan csuklyat ami 10-el rontja a kardozast, igy feltettem 2 alkalommal es 110 lett az a kepzettseg.

Új hozzászólás Aktív témák