Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Bendőke #8876 üzenetére

    Mindenesetre azokat a scimitarokat kiprobalom, de csak a vegen, nehogy elrontsa a jatekot nekem.
    A kereskedest azt en ugy oldottam volna meg, persze ugy, hogy kevesebb ara van a felszerelesnek, hogy mondjuk van egy kereskedo, akinek van 100 aranya (mondjuk 100 aranyert akozepkorban mar egy helyre kis birtokot tudtal vasarolni) adogatunk el neki cuccokat, mondjuk 10 kardot 20-30 aranyert, vagy 50 aranyert.
    Es amikor teljesen fejlettek leszunk, akkor mi is betarsulunk 100 arannyal, ugy, hogy a keresekedo eladja aron felul az altalunk hozott cuccokat, es 50-50% aranyban osztozunk a bevetelen.Vagy eppenseggel meg is vehetnenk a boltjat 500 aranyert, es maradna alkalmazott, mi hoznank a cuccokat, es a kereskedoi tudasa alapjan adna el amiket hoztunk, de akkor az egesz bevetel a mienk lenne.

    Nekem is van amugy a ladaban vagy 10-20 draemora vert 6000 aranyert darabja, de nem akarom 1700-ert eladni (+500 fektettem be most az uzletbe a Fighting Chanse vagy hogy van angolul), varok meg amig talalok mas kereskedoket, mert meg nem latogattam meg mindet minden varosban.Amugy meg, ha mar errol van szo, meg kellett volna engedjek, hogy mi dontsuk el hogy mennyit akarunk befektetni : 500-at vagy 5000-et, nem ? akkor egy 20 ezer aranyat ero cuccot legalabb 5000-ert mindig el tudnank adni, igy csak legfeljebb 3000-et kaphatunk erte.

    DE hogyha en nyirom ki a pasikat, akkor felfigyel ram az orvgyilkos ceh, vagy sem ?
    IGEN VAGY NEM ? :D Ez erdekel.

    A bank mod az mit csinal egesz pontosan ?

    A filmmel kapcsolatban : tenyleg hallottam hogy a NI helyett mast mondanak csak nem ertettem hogy mit :D Ekieki az magyarul lenne, ez ki, ez ki ? es az a vapang az mi a nyavaja ?

Új hozzászólás Aktív témák