Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #8869 üzenetére

    Hat igen, mint irtam, harcos kuldik - amig en leszek a gore, Arena, Kilencek Lovagja(i) es aztan johet the dark side :D
    Esetleg a harcos kuldiket es az arenat keverhetem is, ahogy nekem epp jolesik.
    A tegnap aztan megcsinaltam a csillagvizsgalos kuldetest, hat nem egy nagy szam, par nyomorult martalocot kell leolni es kesz.Amikor bementem a csillagvizsgaloba, kifejezetten rondanak tunt, nem a szerkezet hanem a terem grafikaja, valahogy kurvara nem illik az Oblivionhoz, olyan mintha egy masik jatekban lennenk.
    En pedig azon rohogtem, ahogy korbeirtad hogy olyan vagyok mint egy japcsi :D
    Jopofa dolog lehetett a rablos eset :DDD

    Tehat Mannimarconak utanna kell nezzek, mert ha megcsinalom a magus kuldeteseket, es ha a moddal csak abban az esetben lehet jatszani, ha legeleitol kezded a magus kuldeteseket, akkor szerintem nem sul ki jo dolog ebbol.Mert ha en leszek a fomagus es a modban atallok a nekromantakhoz, akkor hogy fogom kinyirni a fomagust ? Hisz az en vagyok...Mondjuk elkovethetek harakirit/sepukkut es minden meg van oldva :D (majd letoltok valami fasza fegyvert ami alkalmatos lesz erre a celra) :C
    Ha mar a fegyverekhez tevelyedtem, hasznaltal te valami fegyver mod-okat ?
    A modos oldalon nezegettem, van Conan kard (atlantiszi penge) es Conan apja altal kovacsolt kard is.Es meg 1 kard tetszett meg, amit Shadow-nak neveznek.Es egy ficko pedig csinalt 4 scimitart.Ennek magyarul nem tudom mi a neve, talan nincs is - a jatagannal mutat hasonlosagot.Epp most augusztusban voltam a Magyar Nemzeti Muzeumban es lattam jatagant is kiallitva.
    Amit szivesen latnek a jatekban,az par szablya kulonlegesseg.
    Igaz hogy lattam egy szablyafeleseget, de inkabb huszarkardra hajaz markolatkosarral ellatva. (A kalozok hasznaljak)
    Igazan jo lenne egy magyar szablya a jatekban, olyan Arpad kardja szeruseg.
    http://torontoicserkeszek.multiply.com/journal/item/191
    Itt latni lehet kulonbozo szablyatipusokat.
    Ertem a skingradi hazra vonatkozo erveidet.Mint mondtam, nekem minden haz meg volt veve, de sok hasznukat nem lattam, akkor nem is hasznaltam a ladakat sem, csak csekely mertekben.
    A tegnap meglett az osszes ajanlas, beleptem a Misztikus Egyetemre, es meglett a varazsbotom is.Probalkoztam, hogyha feljebb tolom a varazseromet, akkor jobb botot keszitenek-e nekem, de nem.
    Hiaba volt 244 a mannam, lehetett volna akar 5 is, akkor is egy 80 sebzest okozo botot kaptam volna.Egesz jo ez a villambot, majd hasznalni is fogom gyakran :D
    Kulonben csinaltam par magikus cuccot buvolessel.Valami olcso cuccba - borkesztyube,borsisakba,borcsizmaba, 2 gyurube es 1 nyaklancba tettem 10-10 kereskedest emelo buvolest, + van mar egy kontosom ami +8-at ad, a kepzettsegsegem meg 38-as, tehat osszesem 104 kereskedes jottki, es az osszes cucc kb 6-7 kilo, amit nyugodtan magammal vihete barhova.
    Emiatt a 104 pont miatt be tudtam fektetni 500 aranyat, de szerintem szinte semmire sem jo (maganvelemeny), azaz nem erdekes, esetleg annyiba, hogy amikor eladsz egy nagy erteku targyat, akkor +500 arannyal tobbet kapsz, mondjuk 10 targyon az mar 5000 arany, de meg igy is elegedetlen vagyok, valahogy maskepp kellett volna csinaljak ezt a rendszert, mert hulyeseg, hogy nem tudok eladni 5x1000 arany erteku dolgot, mert a kereskedonek 2000 aranya van. Viszon el tudom adni 2x,2x,1x es az 5000 arany, nem ertem miert nem lehetett az egeszet eladni egyszerre, szal ez a rendszer nem tetszik.
    Most hogy kiprobalgattam a tegnap a buvolest, varazslatkeszitest is probalgattam, de meg harmatgyengek a kepessegeim ezen a teren, igy kell majd az a Daedras konyv, a 3 valasztasi lehetoseggel.
    Azt aruld el legyszi, mar kerdeztem amugy, hogy en kell megoljem azokat a falubeli vezereket, vagy egymast olik a beavatkozasom miatt ?!
    Mert akkor jonnek a Testverisegtol, es mint mondtam azt meg nem akarom.
    En is szoktam kepet kesziteni a Fraps-szal, a tegnap is csinaltam vagy 10-et, majd valahogy megoldom amikor kedvem lesz, hogy lathassatok.
    A filmet nem lattam, de hamar le tudom tolteni a torrentes oldalakrol, magyarul.Nalam a net altalaban 1 es 2 mega/masodperc sebesseggel szokott menni, felteve amikor nem all le teljesen.
    De kulonben rohogtem a NI szon, mar alkalmaztam is itt az irodaba es meg fogom is.

Új hozzászólás Aktív témák