Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz GypsFulvus2 #8863 üzenetére

    A csík a monitoron van, de természetesen nem látszik akkor, amikor elmentem a képernyőmásolatot, hiszen a tartalom a fekete sávokon belül van. :)
    Így képzeld el kb.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • Antonius1978

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #8863 üzenetére

    Es hogyan mukodik az Azura Csillaga ? magatol toltodik, vagy mindig van benne varazsero vagy hogy ? Hoppa, most ertettem meg, tehat ugy erted, hogy olyan lelekkokent hasznalod, ami nem tunik el, hanem a fegyvered kiszippantja belole az erot, es lelekcsapdaval ujra tudsz bele erot gyujteni amivel megint feltoltheted a varazscuccokat.Gondolom ezt igy kell ertelmezni akkor.

    Megvan a Feketeberek angolul – Blackwood. Ez magyarul akkor inkabb Feketeerdo vagy Feketerengeteg kellene legyen :D
    Megmondom oszinten, nekem marhara tetszik a Feketeberek, jobban mint a Feketeerdo vagy Feketerengeteg, dehat gondolom a forditok is ezert valasztottak epp ezt.
    Nem ertem miert rohejes magyarul a Feketeberek, akkor talan az angoloknak is rohejes az angol Blackwood kifejezes ?
    Kulonben a berek szo az kb olyan erdot/erdoreszt/ritkas erdot jelent, ami olyan mocsar/lapszeru talajon/talajban van.Ha jol tudom.
    Es hogyha ez az erdo a jatekban epp ilyen mocsarban van akkor sokkal talalobb a magyar berek, mint az angol wood.De ha valaki nem tudja hogy mit jelent a berek… :P
    Peldaul a nyelveszek ezzel magyarazzak a Berettyó folyo nevenek kialakulasat, hogy : berek jó, azaz Berettyó (torzulassal), ugy latszik (en nem tudom, mert nem jartam a kornyeken) hogy a folyo ilyen teruleten folyik keresztul.

    Ezt a Mannimarco csomagot mikor erdemes telepiteni ?
    Leirom a sorrendet, hogy hogyan kepzeltem el a hosom elettortenetet :
    Harcos kuldetesek, akkor az Arena (meg nem jartam), Kilenc Lovag kuldetes, Csatakurt Kastely (Battlehorn Castle) birtokbavetele mint a nagy hos (+ esetleg Kvatch ujjaepitese), es akkor itt a hosunk elgondolkodik hogy o bizony a magiahoz is erteni akarna, de sok penzbe kerul a varazslatok megvasarlasa, meg az alapanyagok a kiserletekhez, es igy elmegy lopni (tolvajos kuldetesek).
    Mikor igy sok penzt szerzett, hogy ki tudja fizetni ezeket a dolgokat, akkor irany a magusceges kuldik. (Akkor ezen a ponton erdemes feltegyem a Mannimarco mod-ot ? Amugy utkozik ez a Kilenc Lovag meg a Reszketo Szigetek hivatalos kiegeszitokkel ?) Nekem is a 2 lehetoseg tetszik, mivel mar eleg jo harcos vagyok es a magiahoz is konyitani fogok, epp jo lesz ez a csatamagus vezeri rang.
    A magustorony birtokbavetele – az ami kristalybol van felepitve.
    Es azoknak a Dewmer vagy mifele cuccoknak az osszeszedese a csillagvizsgalohoz.
    Akkor mondjuk megtudom valahonnan, hogy nyilott egy fura kapu azon a kis szigeten es odamegyunk hogy megvizsgaljuk.
    Asszem ez valami Orulet Istene vagy milyen vilagra nyilik es mi elhatarozzuk, hogy felderitjuk a terepet es kivizsgaljuk az esetet.
    Megcsinalom ezt a kuldetessorozatot is (habar szinte semmit sem tudok errol a kiegeszitorol) es amikor visszajovunk a mi vilagunkba, elborul az elmenk, megolunk valami artatlan illetot (itt jon a Sotet Testveriseg dolog) az illeto mellett osszeesunk es almunkban megharap egy vampir.
    Az orulet hatasara gyilkolni fogunk, meg vert szivni.Es a legvegen talan elszall belolunk az orulet, es keresni kezdjunk a vampirizmus ellenszeret, birtokba vesszuk azt a vampirbarlangot meg a kalozhajot ? es akkor tovabb nem tudom hogyan folytatodik a hos elete.
    Mindezen hosszu szoveget azert irtam le, hogy meg tudd magyarazni, hogy hogyan fogjak neki a magusos – kiegeszitos dolognak.
    Es hogyha nem leszek fomagus, hanem csatamagus hadur, akkor is tudok majd varazscuccokat es varazslatokat kesziteni ?

    Ezeket az italokat, meg ezustcuccokat nem cipelem allandoan magammal, hanem ha talalok valahol megveszem es szepen elraktarozom a fovarosi hazamban. 4 szekreny/lada/doboz van ugyebar, ezeket rendszerezve hasznalom : a ladaban az eladando cuccok vannak, az egyik fiokos szekrenyben a lottyok meg a hozzavalok, a masodik fiokos szekrenyben a konyvek, ekszerek, dragakovek meg oltozetek (ezekrol meg annyit, hogy kulon cuccom lesz amikor varur leszek, mas amikor csatamagus – piros kontos meg csuklya – a bravilos kuldetes soran jutsz el csonakkal egy szigetere ahol egy erod romjai kozott hidegre kell tegyel valami vadaszokat meg egy ork vadallatot, ezt a cuccot egy hulla mellett kapod a foldon – es itt jegyzem meg, hogy talaltam 2 arnyekuzo bort itt– mar volt 4, igy az egyik fogados kuldit is elfelejthettem), a nagy szekrenyben pedig azok a magikus cuccok, amiket a kuldetesek soran szereztem, de epp nem hasznalok, akkor vannak olyan cuccok amiket varazserovel akarok ellatni kesobb,valamint a kulonbozo uzletekben megvasarolt marhadraga egyedi varazscuccok pl most vettem Cheydinhalban vagy Chorrolban, fene tudja mar, egy Druida csuklyat +5 mesterlovesz, +5 valami egyeb kepesseg, -10 valamibol, es egy acelszablyat, kalozszerut, valami Kardan kapitany szablyaja -30 terheles, -30 allokepesseg es meg a fene tudja, mindezen cuccokat ugy alkudozassal kb 11 ezer aranyert.Es az egyik boltos regebb kalandozo volt, elarulta 2 barlang es egy ayleid rom helyet, hahaha.
    Nem emlekszem, hogy kikepzonek kellene vinni azokat az ezust marhasagokat, de lehet.
    A legelso dolgom az volt a jatek folyaman, hogy folyamatosan kovacsoltam (masodrangu kepesseg csak) es a fovarosi kikepzonel folyamatosan kepeztem magam penzert, amig elertem azt hogy a magikus cuccokat is javitani tudtam, aztan szep lassan osszejott a 75 pont, es mostmar 125%-ra tudom kalapalni a cuccokat.Es a mesterkovacsnak is megcsinaltam a kuldijet, hogy tanitson.
    De most epp varom a 28-ik szintet, hogy szerezzek +2 pontot a Pusztitas kepessegre, hogy tudjak picitt tuzgolyokat vagy egyebet loni az ellensegre.
    Az egyik szentelyes kuldetesnel egymasra kell uszitani es meggyilkolni egy falu 2 egymassal ellenseges vezetojet.
    Ha ezt megcsinalom akkor en is gyilkos leszek, azaz en kell gyilkoljak, vagy csak ok gyakjak le egymast ? Ez azert erdekel, mert mint mondtam utolsonak akarom hagyni az orvgyilkos kuldiket.
    Feher csuklyat lehet talalni/venni valahol ? Mint fomagus szeretnem hasznalni, de ha csatamagus leszek jo lesz a piros egyveleg is :D
    Picitt sokat irkaltam, de a kerdeseimre jo lenne ha valaszokat is kapnek, elore is koszonom :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák