Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Törzsúr

    senior tag

    válasz SystemRoot #1868 üzenetére

    "...20 bearpelt kell neki. Szal kezdj el gyűjtögetni... De amúgy ő csak lvl70 fölött fog téged tanítani, és asszem kell az is hogy egy advanced trainer megemlítse őt, ergo beajánljon."

    Ez tetszik, vajon hány dolog lehet még amit nem tudok...még csak level 30 voltam!

    Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

  • katt777

    félisten

    válasz SystemRoot #1868 üzenetére

    Már megtaláltam (Bravilban beajánlották), csessze meg a 20 medvéjét, eddig talán 1-gyel találkoztam össz-vissz, + a Ko9-ben, amelyet nem volt szabad bántani. Körülötte meg oroszlánok vannak, hát miért nem oroszlánprém kell neki? Most keresgélhetem a macikat. Mindemellett csak level 22 vagyok.
    Mindenesetre gyártottam magamnak +30-as kovácsolás varázslatot (az alacsony gyógyítás képességem miatt nem tudtam nagyobbat), így pár mágikus dolgot már tudok javítani, némi mágikus támogatással. azon tűnődöm, nem lett volna-e jobb először gyógyítás-erősítő varázst csinálni, ezt feltolni, és így a kovácsolás varázst, egyáltalán lehet ilyet trükközni? (Azért majd megnézem.)
    Az a baj a sima trainer-ekkel, hogy nem nagyon akarnak edzeni. A 22. szinten most gyorsan képeztem magamnak 5 kovácsolást, akívül a Molag Bal-i és a tengermélyi oktatóhoz járkálok.
    Miért vegyek házat? Enyém Forstcrag Spire, Deepscorn Hollow, meg a 3., most nem jut eszembe a neve (a kalóztanya és a vámpírlak, de nem téged), + még a Priory of the nine.
    Viszont esetleg elmehetek a tolvajhoz IC mellett, hogy rendbehozassam a vámpírlakot (ha nem keverem most a kalóztanyával), meg ott valamit varázsgyógyítani is kell asszem.
    Egyelőre megszereztem Kynareth ajándékát, valami böszme nehéz páncélt varázs-erősítésekkel, hogy cipelni is csak trükkökkel bírom. Arra még rá kell jönnöm, mit jelent "méltónak lenni rá", mert ha nem leszek, az istenke visszaveszi az ajándékot. Mondjuk jó kis ajándék, amiért úgy kellett megharcolnom egy rakat daedrikus harcossal.
    A nirnroot kereséssel tököm tele. Elvittem a fószerkámnak a 30-at, erre akar még 40-et, ráadásul szart sem ér a lötty, amit csinál, mert jó erős negatív hatásai vannak. Én mindenesetre eladtam bagóért. Kár, hogy a láda nirnroot-ot nem szaporít.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák