Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz MasterMind #12729 üzenetére

    BOSS rakta össze, de amikor a gyári launcherrel indítottam, megint összekavarodott (pedig be volt kapcsolva a "lock load order" - ez is azt mutatja, hogy a gyári launcher használatát minden körülmények között mellőzni kell). Azóta újrarendeztem őket és szép zöld lett minden a "Mods" fül alatt. Azonban ez a beszürkült installereken nem segít, azok változatlanul szürkén vannak kiemelve az "Installers" fülnél.

    A szürke kiemelés jelentése: "Some files present in the package will not be installed. This can be due to having a complex structure only partially handled by BAIN, or having file types that BAIN skips. This can sometimes be fixed by telling BAIN that the package Has Extra Directories by ticking that option in the right-click menu."
    Ami azért furcsa, mert a balul sikerült indítás előtt ezek nem voltak szürkével kiemelve, tehát a BAIN maradéktalanul felismerte és installálta őket.
    Újratelepíteni csak akkor fogom, ha konkrét hibát tapsztalok a játékmenet alatt; eddig ilyen nincs (kopp-kopp-kopp).

    Ha van még türelmed, kérdeznék a RAMDiskkel és RAEVWD-el kapcsolatban is. De ha eleged van belőlem, szólj nyugodtan, megértem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák