Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    válasz genndy #12618 üzenetére

    Köszi, akkor folytatom így tovább. Az arénával kezdtem (mivel egy harcos északi karaktert fabrikáltam) és egyelőre csak akkor csinálok küldetést, ha ott olyan ellenfelet kapok akivel nem bírok. Ilyenkor megcsinálok egy küldit, szintet lépek - ha sikerül - aztán újra bepróbálkozok az arénában.
    Az érdekes az, hogy az évekkel később megjelent Skyrim-hez képest egyáltalán nem érzem visszalépésnek a játékot, szép a grafika, jók az animációk, a sztori meg itt is pazar - persze tudom, hogy majdnem ua. a motor fut a két játék alatt.
    Kedvet kaptam , hogy hátha a Morrowind is bevállalható és néztem gameplay videókat, de az már nagyon fapados grafikailag - pedig e téren nem vagyok túl válogatós.
    Olvastam egy modról amivel átdolgozzák az egész játékot az utódok grafikai szintjére, de hát ki tudja mikor lesz az kész, meg tuti nem lesz jó hozzá a magyarítás. :(
    Mindegy, egy jó darabig el leszek az Oblivion-nal, meg még a Skyrim-ben is van potenciál: elvégre még csak alig kétszáz órám van benne. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák