Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kephamos

    addikt

    válasz SLYM #361 üzenetére

    A kocscmából kinézés azért nem működik, mert a kocsma egy külön pálya, tehát, ha bemész, akkor az lesz betöltve, a kültér pedig nem.

  • Piszkos_Fred

    csendes tag

    válasz SLYM #361 üzenetére

    - Mérget én sem értem. Majd a modderek megoldják. Alapesetben is lehetne nyugodtan benne, mekkora poén lenne már egy egész falut megmérgezni, úgy hogy kiállsz almát árulni a piacra. Tuti hogy az első modok között lesz ilyen ;]
    - Csapda és a mágia. Erre volt magyarázat az interjúban, de már nem emléxem hogy mit is mondott Pete. Majd megnézem.
    - Lábadat sosem láttad, kevés fpsben van láb, itt sem lesz ;]
    - Eszméletlen emberek kirablását azért veszi külön a hulláktól, mert a hulláktól a ruháit is elveheted - emlékezz a morrowindre, ahol meztelenre is vetkőztethetted őket. Vagyis nem akarják úgy kezelni az eszméletlen embereket mint a hullákat, mert talán így nem juthatsz hozzá olyan cuccokhoz vagy nem vetköztetheted le őket, amelyek esetleg bekavarnának - nemtudom hogy reagálna az AI ha a magához tért ember egy szál gatyában rohangálna a főtéren. Reális lenne persze, de lehet kisebb káoszt idézne elő. De ez csak saját okoskodás.
    - Kocsma pedig mint mondta Slym, más cella mint a város. Ha látnád a kinti embereket, akkor sokkal többet dolgozna a gép. így csak a kocsma belsejét kell megjeleníteni és szimulálni, és a külső hangokat lejátszani. Ha nem így lenne, akkor számolnia kellene az egész város lakosságának mozgásával, útvonalával, tetteivel minden egyes másodpercben, ami nagyon lelassítaná a játékot.

    Biztos vagyok benne, hogy rengeteg olyan mod fog kijönni a megjelenést követő 1-2 hónapon belül, amely ezket a korlátokat ledönti ;]

    If they hurt you, they hurt me too, So we'll rise up, won't stop - it's all about us

Aktív témák