Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz Williamgrant #1633 üzenetére

    Ráadásul amit sokan nem fognak fel, hogy ez kvázi "abuse" a rendszerben. Itt-ott van egy szerencsés véletlen, amivel okosok csináltak egy rést, de nem azért, hogy a 20 éves eleve ipari hulladék kategóriás gépeket mentsék...

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

  • Chaser

    titán

    válasz Williamgrant #1633 üzenetére

    Nem szeretnek sehol topikgazda lenni, ez a jomunkasember is tobb mint eleg buntetes:) És mivel ebben a temaban teljesen laikus vagyok nem sok ertelme lenne ha en szednem ossze amit kell. Notebook topikban, TP-ben, itt-ott neha segitek, de ahhoz ertek is...valamennyire:)

    Tenken: Az infernos oldal jo kezdesnek. Nem bontoszokeveny mentesre gondoltam. De lattam fentebb valakinel T510 nem ment. Nem legujabb gép az biztos de mar core i. Tehat ha van gep amivel nagy esellyel nem megy es az ossze van szedve mar nagy segitseg sztem, ahogy a biztosan mukodo gepek listája is. Aztan johet a vezerlo, lattam abból is tobb van. Kellhetnek esetlegesen sw-ek, ezt is lattam. Mukodhet rendszerrrel inditva, de nem feltetlen, ennek is biztos van valami oka. Es ugye ott az ajanlott vga-k listaja, esetleg vezerlo-vga-gep, stbstb. Ebbol semmi nincs osszefoglaloban, nincs is osszefoglalo:D Ha lenne pl nem orulok mint majom a farknaka hogy csak veszek egy vezerlot, vga-t tapot és boldogsag:) Es sztem egy ilyen osszefoglalo utan megnone az erdeklodes is, igy meg csak elmegy az ember kedve. TP topiknal maradva, minden kis hulyesegnek probaljuk megkeresni az okat, es elobb-utobb mindenre meg is szokott lenni a valasz.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák