Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    Sziasztok!

    Létezik, hogy egy egér, pontosabban annak a szoftvere teljesen szétcsesz egy játékot? Mármint h olyan bugos lesz utána, h szinte élvezhetetlen: Metro Exodus (ellenségek viselkedése teljesen szar lett, fedezékbe mennek a semmi közepén, levegőben mászkálnak, hátrafelé sétálva átmennek a falon, a hullának rezeg a lába és sercegős áramütés szerű hangot ad ki folyamatosan stb..)

    Razer DeathAdder Elite-ről van szó ami egy Logitech Prodigy G102-öt váltott.

    Alapból feltelepítődött egy Razer Synapse nevű progi, és be volt még jelölve pár ilyen "alprogi" vagy micsoda, hagytam mindent alapon de majdnem minden ki volt pipálva.. De ezek nem települtek külön programként. Feladatkezelő szerint jó sok Razer Synapse (32 bites) folyamat futott.. Vezérlőpult szerint ez a változat a következő volt: 3.4.1024.102510
    Amúgy itt legalább működött az a beállítás, hogy 15 perc inaktivitásnál kapcsoljon ki a világítás...

    Letöröltem hát és letöltöttem a razer honlapról nekem megfelelőt: 2.21.24.10

    Ezzel együtt települt a Chroma SDK Core Components is..
    A játék így is szar... Switch of all lighting when display is turned off nem működik egyáltalán, időkorlátot nem lehet állítani

    Letöröltem a drivereket, kihúztam az egeret de már irodai egérrel is bugos a játék... :F

    Nem tudom mit kéne csináljak amúgy... Olvastam korábban h valami Legacy drivert ajánlanak sokan a Snapi helyett, de ennek még konkrétan nem néztem utána mert ugye új egér és driverei nélkül is bugos nálam a játék, pedig alapértelmezett controll beállításokat is kipróbáltam...

    Ja és fontos nekem azért a driver, h állítsam a DPI-t.

    [ Szerkesztve ]

  • Albigator

    őstag

    Sziasztok!

    Logitech G502 LightSpeed egérrel lenne egy kis problémám már régóta.

    Logitech G-Hub-on belül be van állítva, hogy ne világítson. Ha kilövöm a progit akkor ugye el kezd villogni az egéren a logo és az érzékenység is elállítódik.
    Nekem a villogás a zavaró, ha kikapcsolom a gépet, ugyanez történik.
    Ha bekapcsolom, belépek a win-be és ha betölt a G-Hub abbahagyja a villogást mivel betölt az én általam használt fény nélküli profil.
    Éjszaka ez villogó fényáradat nagyon idegesít ezért az egeret mindig ki kell kapcsoljam... :W

    Van erre valami ötlet?

    Maga a kábel/wireless adapter USB 2.0-ás portot használ egyébként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák