Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SPEA

    aktív tag

    Sziasztok!

    Néztem keresővel, más is szenvedett a kedves DHL global-lal.. Ettől függetlenül tanácstalan vagyok, ilyen még nem történt velem:

    Amerikából érkezne csomagom amit Június 28-án rendeltem meg. Másnap meg is kaptam a nyomkövetési számot, eddig ok... fel is adták a csomagot, ám Június 30-án "elakadt" a DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER-ben.
    Azóta nem is frissült a nyomkövetés, július 27-ig kellett volna megkapnom a csomagom.
    Most ha rákeresek akkor ezt írja:
    "Dear valued Customer, We are currently experiencing tracking event issues. You may notice an “arrival in destination country scan” which shows US as the destination country. This is not correct and we are working to correct this technical issue. Please be assured your package is enroute to your location and will be delivered soon. Thank you, Your DHL eCommerce Team "

    Írtam az eladónak, szerinte 30-án már Magyarországra érkezett a csomag, türelmet kér tőlem s várjak aug. 23-ig (szerda), mert lehet akár 8 hét is a szállítás, biztos a helyi posta az oka... Jól gondolom, hogy akkor már kicsúsznék a határidőből (30nap -> aug. 27, vasárnap)?

    Írtam a DHL globalnak is, mondanom sem kell, basznak válaszolni.
    Most már nem is kell a termék, csak a 85$... :(((

    Tanács?

  • SPEA

    aktív tag

    válasz V/ #69279 üzenetére

    Szervusz!

    Igen, július 27 volt a végső érkezési dátum (várható: júli.10-27ig). Szerinte júni 30-án
    "you order shipped out on June 28th, and as of June 30th, your package has arrived in Hungary and is
    currently en route to you via your local post." :W

    A gondom az, hogy nyomkövetés szerint el sem hagyta még Amerikát, mert a dhl global is azt írja, valami gond van - "szállítva" a megjelölés, de cím az Amerika... pedig ott szerepel az én címem is. :F
    Persze lehet, hogy User error és teljesen félreértelmezem :DDD
    Pár éve már ebay-ezek, de eddig semmi problémám nem volt, így e téren nincs is tapasztalatom.

    [ Szerkesztve ]

  • SPEA

    aktív tag

    válasz optikus #69285 üzenetére

    Próbáltam. De mivel ők "csak" DHL express , a globális DHL-hez lövésük sincs. Kedvesen adott volna egy Magyar Postás telefonszámot.. :DDD
    Mondtam neki, hogy tündért vagy (hangra szimpi, aranyos csajszi volt :D ) de a jó Magyar posta néha azt sem tudja, hogy a saját csomagjaival mi a helyzet.. így végül elköszöntünk.

Új hozzászólás Aktív témák