Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdtomi

    senior tag

    válasz Czmorek #87139 üzenetére

    Egyedi termékekről van szó? Néha amúgy lusták kicserélni a képeket és újra felteszik őket. Van, hogy napok telnek el, mire elindul a csomag.

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

  • btprg

    senior tag

    válasz Czmorek #87139 üzenetére

    Nekem egy bolgár sumák csinálta, hogy egy gyári új veteránautó-alkatrészt hirdetett, majd kiküldött valami selejtes utángyártott szemetet, aminek köze nem volt se a leíráshoz, se a képekhez. Visszaküldést kértem,vagy küldjön egy valódi gyári újat. Azt mondta ez volt az utolsó darab, közben valahogy felkerült ugyanaz még egyszer mint amit megvettem (gyárinak mondott, gyári képekkel), amikor rávilágítottam akkor azt mondta hogy véletlenül újraindult a hirdetés :D
    Végül arról volt szó, hogy akkor visszaküldöm, itt is próbált úgy sumákolni hogy én adjam fel a saját költségemre (szerencsére sok eBay help-et olvastam, hogy ebben az esetben sose fogom viszontlátni azt a pénzt), miután mondtam hogy biztos hogy nem, akkor kitalálta hogy kapok refund-ot és tartsam meg a szarját.

    Végig utálatosan hajbókolós mézes-mázos stílusban írt, és próbálta bemagyarázni hogy a hulladék amit küldött az igazából jó, szereljem csak be stb., aztán mikor a végén egy jó nagy negatívval zártam a tranzakciót, akkor meg ott hisztizett, hogy módosítsam legalább semlegesre, mert hogy ő visszaadta a pénzt.
    Ja, visszaadta, mert muszáj volt neki, de attól még egy csaló, az ilyennek ne legyen már 100% pozitív értékelése...

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák