Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Rommel6600 #4889 üzenetére

    Az eladó NEM KÖTELES neked e-mailt küldeni a vásárlás tényéről, főleg ha magánszemélytől veszel vmit.

    "Az előző >30 vásárlásomnál a licit vége után egy percen belül kaptam egy levelet az eladó összes adatával. Most meg nem kapok."

    Ezt én nem fognám fel bajnak. Ha kifizetted a cuccot és küldött invoice-ot, akkor nincs gond. Ha nem küldött, akkor invoice nélkül is fizetheted a megadott árak alapján, ha pedig nem adott meg pk.-t, akkor azt írod be pk.-nak, amit előre letárgyaltatok. Ha meg égsz a vágytól, hogy megtudd mikor adta fel és nem kapsz erről automatikusan mailt, akkor megkérdezed az üzenőrendszeren keresztül.

    Engem nem igazán érdekel, hogy küldenek-e mailt vagy sem. A Hong kongiak mindig túlzásba viszik. Ez főleg akkor idegesítő, mikor az ember folyamatosan vásárol és 1 vásárláskor 7-8 e-mailt kell törölni, ami mind ugyanazon aukcióról szól. Mérges is vagyok. :) Küldjön mailt, de max. 2-t. Ne 7-et! Mellesleg akkor sincs veszve semmi, ha nem küld e-mailt. (paypal)

    "Megintcsak vagy nem olvastad el mi a problémám, vagy nem érted."

    Jó, örülök neki, hogy te magad vagy a megtestesült tökély, még soha semmit nem néztél el. Gratulálok! ;]

    Mellesleg az ebayt be tudod hozni wapon is: [link]

    Ha más nem, akkor opera minivel behozod.

    Az order details viszont tényleg ott van. Rögtön a második menüpont, ha kifizetted a terméket a Leave feedback alatt. Ha már feedbacket is hagytál az eladónak, akkor meg az első.

Új hozzászólás Aktív témák