Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kal-El

    senior tag

    válasz #59816064 #24814 üzenetére

    :)
    Akkor nem érdemes refundot kérni mailben, meg ezt a Buyer protectiont használni, csak drágább holmiknál.
    Lényegében csak havi 2-3* max.
    Ezt aztán be lehet osztani. Főleg, hogy sok nem is jön meg. De részben igazuk is van, miért fizessen az eladó, ha a posta miatt nem kapjuk meg?
    Közületek ki az, aki Vaterás eladásnál felelősséget vállal olyan csomagokért, amit nem ajánlva adunk fel?
    Mert én nem. Vállalja a vevő, ha sima levélként kéri.

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz #59816064 #24814 üzenetére

    Ha a levelezésből egyértelműen kiderül, hogy nem elveszett, hanem rossz termék jött, akkor remélem nekik is egyértelmű miért is kaptam a refundot. :F
    Bár az tényleg elég durva, hogy az ebay tilt egy vevőt közben az eladók meg vagy föladják, vagy nem az árut, ráadásul sokszor késve, ami megint nem a korrektség jele. :(

    Pl. legutóbb is: ember írja, hogy 27-én föladta, mondom nem úgy néz ki, tracking number sincs sehol. Mikor meglett a szám, aszerint okt. 7-én adta föl... :(( A csomagon a pecsét "2012.10.07-16"-ot mutat, a többi kínai írást pedig nem értem. :DDD
    Írtam neki, hogy a tracking és a csomag szerint is 6-án adtad föl, erre írja benne vagyunk a szállítási határidőben. :o Mondom neki jól van, még az a szerencse. Adtam neki egy 5-5-3 csillagot, mert csak a feladás késett, a többi rendben volt.

    (#24821) radi8tor1: ha nem jön meg valami cuccom, én is egyből a vámot és a postát hibáztatom, főként mert többnyire csak extra megbízható, többezres+99% fölötti eladóktól rendelek. Egy angliai eladó pl. 3x is elküldte a terméket, amikor írtam rossz méretet küldött (telefontok). Először ugye írtam, hogy S-es jött, nem M-es. Erre küldött ismét egy S méretűt, írtam neki valami zavart érzek az erőben, mert ismét kicsi jött. Ezután küldött egy L-est. :DDD Na itt feladtam, mondtam köszönöm szépen, megjött a cucc. Kicsit lazán van benne a teló akinek ajándékoztuk, de nem vészes.

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák