Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Féltucat régi Samsung kapott új One UI-t, köztük az A52s

    ma A 6.1 olcsó, drága, ütésálló és közönségkedvenc készülékekre is megérkezett.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    válasz albinolynx #23531 üzenetére

    Nekem az eltünt cuccok általában sima postával jöttek. Aztán rendeltem egy CD-t Franciaországból, amire külön kértem, hogy ajánlott legyen. Mikor megjött, az is egy ilyen tasakban volt. Rá volt írva, hogy sérült volt a csomag, és ezért a posta belerakta a nejlonba. A bökkenő csak az volt, hogy egy perforációs borítékban volt a CD, és az állítólagos sérülés a valóságban az volt, hogy a perforáció mentén fel volt bontva a boríték. Nem tudom, hogy hogy sérülhet meg úgy egy boríték, hogy közben pont a perforáció mentén tépődik fel :) Ennyit az ajánlott küldeményről...

    Szóval ezután máshogy nagyon nem is rendeltem külföldről semmit, csak angliából ajánlottan, mert hálistennek mostmár azokat a GLS hozza ki. Azzal, lekopogom, még nem volt probléma.

Új hozzászólás Aktív témák