Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomate

    veterán

    válasz pumatom #13911 üzenetére

    Itt ez az egy ilyen cucc volt az ebayen, szóval máshol nem tudtam megvenni. 2kg-nál nehezebb csomag és 39$os postaköltség. Nagyon tróger amúgy az egész rendszer. Az zavar leginkább, hogy beletartozik az össz árba a postaköltség is. Oké így van rendeletben, ezt még el lehetne fogadni, de ha már a postaköltség áfáját kifizetem (ami amúgy mi?) akkor mi a tetves anyjuknak kell még lehúzni az embert 1.200Ft kezelési költséggel ha már azt a fránya postát is megadóztam? Ráadásul még nekem kell rohangálnom érte és házhoz sem kapom a csomagomat. Ez igen... 40$ posta + 2.000Ft áfa (csak a posta áfája) + 1.200Ft kezelési költség. Mindez 11.200Ft CSAK a posta úgy, hogy még házhoz sem kapom a csomagot hanem nekem kell érte elmennem jászkaraf*szára. Ráadásul a nyitvatartásuk hányadék... 3-ig meg délig nyitva lenni? Mit hisznek ezek nem dolgozik vagy tanul az ember? Mikor menjen be érte? Küldenék ki csekken vagy lehetne bankkal fizetni az áfát + vámot és kihozhatnák házhoz. Kicsit fel vagyok bőszülve. ( a másik amit nem értek, hogy miért 25% az áfa az ilyen külföldi postás esetekben? De ezt már hagyjuk is...)

Új hozzászólás Aktív témák