Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totyak

    aktív tag

    Üdv!

    Szerintetek mi lehet a probléma? Röviden leírom a sztorit.

    Kinéztem egy terméket, amit csak UK-ba küldene az eladó (egyre többször van, hogy csak így találok meg valamit). Rákérdeztem, kedves volt és elmondta, hogy nem szokott külföldre küldeni, de beállítja nekem a nemzetközi postázást, nézzek rá, hogy stimmel e. Ránéztem, nem stimmelt, ugyanúgy UK. Írtam neki, hogy gond van. Ezt válaszolta:

    "Sorry, please try again. I had removed exclusions from the shipping but not clicked the 'sell internationally' box."

    Tehát kimaradt valami a beállításoknál. Nézem megint, megint csak UK, semmi nemzetközi. Írtam neki megint, de erre már nem tudott mit mondani, csak sajnálkozott.

    Azt nem gondolnám, hogy eleve nem akarta megoldani, mert akkor rögtön azt írja, nem levelezget velem, de akkor mi lehetett a gond? Vagy ezt így látatlanban nehéz?

    Illetve attól, hogy nincs beállítva Magyarország postázásra, attól én még licitálhatok, vagy nem is engedi a rendszer? De ha tudok is licitálni, a végén nem tudom majd kifizetni gondolom, mert akkor ott sem tudja majd beállítani a számlázást sem. Vagy tévedek? Ötletek esetleg?

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák