Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bob18

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy érdekes dologgal fordulok hozzátok. Nem ebay-es dolog de van köze hozzá. Más topicot nem találtam, de ha tudtok hozzá szóljatok!. :)

    Feltettem a telefonom (Galaxy S5) jófogásra. Telefonszámot nem adtam meg!! Na innentől érdekes a dolog. Egy magyar telefonszámról kaptam SMS-t, azzal a szöveggel, hogy megvenné a telefont írjak neki emailt xxx@yyy.xx, viszont hülyén volt megírva az SMS (google fordító lehetett). Írtam neki angolul és magyarul is, ő angolul válaszolt, miszerint megvenné a telefont az említett áron+posta költséget is fizet, de valami unokatesóját említ aki Nyugat-Afrikában, Nigériában él, és gondolom oda kéne postázni. Valamint PayPal rendszerrel akar fizetni. (Angol tudásom nem annyira jó.)

    Ezt írta email-ben:

    i will offer you XXX USD (in case the dollar rate change) for the item and 80 USD for the shipping fees via EMS Magyar Posta to my Cousin in West Africa, Nigeria. If you need to confirm the shipping fees you can check their website (www.posta.hu) How do you want me to make the payment? Do you've a PayPal Account?

    Szerintetek ez átverés lehet? Honnan szerezte meg a számom ha nincs megadva sehol?! (Más hirdetésben sem) :F

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    Nem valószínű, hogy eladom neki, mert nem fogom olyan messzire elküldeni és nem szeretnék bonyodalmat belőle, de azért kíváncsi lennék hogy talált rám a figura. :)

    Iphone 5S

Új hozzászólás Aktív témák