Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi

    addikt

    válasz cocka #2779 üzenetére

    Két gond van. Az első az, hogy kevés időm volt, nem tudtam már megkérni senkit.

    A másik pedig az, hogy kedvenc EU-országaim (angol, francia, német) nem hajlandók Magyarországra szállítani. Számukra nem létezünk. (Elnézést, lehet, hogy kétfogú fésűt és használt hajhagymát szállítanak, de laptopban 100-ból 1 szállít ide.)
    USA-ban már sűrűbben előfordul, persze jó részük nem. Ráadásul ha fel sem tünteti, hogy nem küld ide, akkor jó érzékkel úgy veszem, embernek tart, nem terroristának.

    Következő probléma az, hogy sok esetben az eladó csak a PayPal verified címre hajlandó postázni. Mivel magyar embernek valószínűleg nem ad el, marad az USA-i haverom, azzal meg előrébb vagyok... :)

    Mindegy is, a legnagyobb gondom az, hogy szó szerint kiutálnak a német, angol és amerikai rendszerből, mert magyar vagyok. Hiába találok egy csomó megfelelőt, eleve nem is licitálhatok rá. (Kedvencem az a UK cég, amelyik vastag, nagy betűkkel írja minden hirdetésére, hogy holmi külföldi _ne_merjen_ licitálni, ha meg merné tenni, azonnal jelentik az ebay-nek.)

    Sipi

    Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Új hozzászólás Aktív témák