Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomate

    veterán

    Nem hiszitek el végre hozta ma a postás a telefonom. Leírok minden így, hogy már a kezemben van.

    Okt 12-én leütöttem egy új HTC One X-et egy amcsi eladótól akinek 5 értékelése volt és 375$ volt a cucc és ingyen posta amcsiba. Kérdezem tőle, hogy szállít-e Magyarországra? Mondja, hogy miért ne. Kérdezem mennyi lesz a posta költség? Erre nem válaszolt, majd feladta. Mint kiderül nem adta fel csak az USPS oldalán kitöltötte a nyomtatványt így kapott egy trackinget és azt adta meg. Majd mikor 3 nap múlva se frissült kérdeztem mi van? Erre ad még egy trackinget. 1 hét után az sem frissül, egyik sem jó. Majd ír, hogy meghalt valaki a családból ezért nem tudta feladni de hétfőn (okt22) elsőbbségivel feladja. Feladta, a 3. tracking már működött. Közbe jött a Sandy, azt sem tudtam mi van a csomaggal. Kiderül az is, hogy a gyerek egy sima levélként adta fel a cuccot, semmi biztosítás, ajánlott l*fasz se volt. Erre ma látom, hogy a postás gyömöszöli a postaládába... Kb 1x volt áttekerve egy bubis zacsival. Ennyire rázós vásárlásom még nem volt, de megvan és királyság :DDD :DD

    Szerk:
    Befosok... A borítékon ott virít, hogy 375$ Mondtam ne írjon rá semmit. ;] :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák