Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lesaux

    veterán

    Látom, megjelentek az önjelölt tudósok, akik miután megtörtént a baj, már nagyon jól tudják, hogy baj fog történni. :)
    Visszanéztem a levelezésemben: máj. 28-án írt a gyerek, hogy ne aggódjak, nem kell fizetnem a vámon. 29-én kifizettem a cuccot. Monjduk tényleg nem nagyon aggódtam, mert egyrészt már több csomagot is kaptam az USA-ból, százezres objektívekkel, és megvan a módja, hogy elkerüljük a vámot. Másrészt a júzernek 222 biznisze volt eddig, zöld csillagos power seller az illető.

    Amúgy nem azért vettem meg külföldről az objektívet, mert egy sz@rrágó fasz vagyok (az vagyok egyébként, csak nincs ok-okozati összefüggés), hanem azért, mert Magyarországon nem kapható. Sehol. Sőt eddig még külföldön is csak egy helyen találtam, egy fehéroroszországi boltban.
    Aki tud ilyen boltot, az szóljon.

    Illetve ha már annyi itt az okos ember, valaki elmagyarázhatná, hogy ha egy fehérorosz magánszemély küld egy magyar magánszemélynek egy cuccot, amit itthon nemhogy nem gyártanak, de nem is forgalmaznak, akkor miért kell vámot fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák