Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz Drbonci #22241 üzenetére

    Tény, hogy ha minden egyes licitálásnál leellenőrizném, hogy mi az ország, akkor nem lett volna ez a helyzet, de tekintve, hogy most nem 1-2-ről van szó, és eddig rendesen működött az, hogy megjegyezte M.o.-t, így miért kellett volna feltételeznem, hogy a rendszer elállítgatja a dolgot?

    Vásároltam már rendesen is az eBayen, akkor drágább termékeket, de akkor rendesen működött az eBay ezen része.

    "vaterán is megőrülök az ilyen unatkozó licitálós , de mégse kell vásárlóktól"
    Már megbocsáss, de mielőtt itt idegrohamot kapsz, én kifizetném amit rátettem összeget, ha megnyerném a licitálást, de ha a rendszer átállítgatja és pár cent helyett pár dollár lesz, akkor azt nem fogom. Örülök, hogy egyből a legrosszabbat feltételezed az emberről, biztos népszerű lehetsz a környezetedben, ha mással is így viselkedsz.

    bul07:
    Nálam az ország kijelzés még mindig nem jó, néha USA van, néha M.o., a keresési találatoknál is váltogatja. Volt most, hogy kiírta, hogy Free Shipping, nézem, hogy minden OK, erre licitáláskor kiírja, hogy nem szállít ide.

    (#22244)
    Jól látod a helyzetet, köszönöm :)

    TheWich:
    Ezt nekem is kiírja

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák