Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz tusi74 #2201 üzenetére

    Az kevésbé bosszantó, ha az eladót nyaggatni kell, hogy adjon már pozitívot. Az sokkal idegesítőbb szerintem, mikor fizetsz és utána rögvest kapod a pozitívot, hogy fast payment, thanks meg hasonlók, de kérdem én, mi van, ha nem érkezik meg a csomag? Vagy a posta jóvoltából elkallódik? Ha jól tudom értékelést módosítani csak téves megadás esetén lehet. Tehát ő előre ad egy pozitívot, de ha mondjuk történetesen nem is láttam soha az árut, aztán claimre viszem a dolgot és visszajön a lé, vagy adott esetben nem tud másikat küldeni, akkor se áruja, se pénze és kap egy szép negatívot is vagy semlegest. De ők tudják. Csak azt nem értem miért 1000%-ig biztosak benne, hogy meg fogom kapni. Neki semmiből nem tartana megvárni a vevő visszajelzését és csak utána értékelni. Szal. magukkal csesznek ki. :D

    Ja ami az angol szállításokat illeti. Valóban volt olyan, ami 3 nap alatt megjött, de nem igazán jellemző. 6-7 nap általában.De volt már olyan is, hogy 1 hónapot vártam a csomagra, szóval a UK sem mindig garancia a gyors szállításra. Azonkívül elvétve, de akad egy-két olyan eladó, hogy nekem a pofám égne, ha így viselkednék a vevőimmel, de mindegy. Volt aki közölte, hogy nem hajlandó lemenni a postára megnézni a pk.-t. Egy másik azt írta, hogy küldi worldwide, de persze a pk.-t jó angol szokás szerint nem írta ki, mikor rákérdeztem, hogy mennyi közölte, hogy ha érdekel licitáljak és majd ha nyertem a végén megmondja. Na akkor levontam a tanulságot. :)

Új hozzászólás Aktív témák