Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    sziasztok

    mindenkinek hasznos info lehet ez, aki vámra vár. én is vártam de meguntam és felhívtam ezt a telefonszámot (amit egy szakszervezett adott meg, akiket itt értem el. 36 30 772 6014) 36 1 333 77 77. mert elvileg már nem az orczy van ez az egész vámos, hanem a fene tudja hol, elhadaródott, valami ferihegyi címet hallottam. ottani személyes átvétel nincsen, helyette a kérdéses csomagok paypal kimutatását - ha olyanod van - a vamkezeles@posta.hu címre kell küldened, ide is reagálnak vissza. ez után 2-3 nap és lemegy a vámkezelés aztán jön a posta. azok értesítenek hogy jött neked csomag stb. onnan a rendes lefolyás. nem tudom ez kinek volt új, nekem igen, remélem másnak is segít. ofkorsz ha kell fizetned fizetsz...

    mod: ill maga az - egyébként tök kedves - ügyintéző csaj szerint is ez az egész vámkezelés móka teljesen meg fog változni, emiatt vannak most ilyen fennakadások szerinte. de nem tudja pontosan ő sem, amolyan pletyka ez.

    hát ennyi

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák