Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireShadow

    senior tag

    Multkor rendeltem egy jo $200+ értékben, hatalmasnagy volt a doboz, vámon volt 2-3 napot, már kapartam a falat hogy mi van mar. Aztan egyszercsak custom clearance processing complete és megjött, nem kellett fizetni. De lattam a dobozon a postai szalaggal ujra volt zárva tehát kibontották. $10 és gift a jelölés és USA-bol jött. Kérdésem hogy ha mar kibontjak és latjak hogy ez valszeg nem gift és nem is $10, söt van benne egy papir a bolttól hogy tanks for your order (de ügyesen ár nincs rajta sehol :D), akkor hogyhogy visszacsomagoljak es tovabb küldik? Ennyire hisznek/sokat ér a papir ami a dobozra van rakva a nejlontasakban, és/vagy siman csak az illegalis cuccokat keresnek?

    Amit nem bontottak fel az általában 1 nap alatt kikerült tölük. Most is jön egy orderem, az értéke valahol $400 környékén van. De tényleg ilyen termékminta, de azért van piaci ára. Viszont én nem fizettem érte semmit és tényleg ajándék. Ha mégis belekötnek ezt hogy igazoljam? Számla a dobozban csak ár nélküli van, gépröl meg bármit átírhatok és kinyomtathatok, gondolom ezt ök is tudjak. Az online szamlan a net sale ára van valahol $260 környeken, kb a nagyker ár.

    [ Szerkesztve ]

    Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

Új hozzászólás Aktív témák