Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    Múlt héten írtam vámolás alá eső csomagról. Úgy döntöttem nem tökölök, visszaküldtem faxon a megbízást, hogy minél előbb megjöjjön a csomagom. Ez pénteken történt.
    Gondoltam, hétfőn rácsörgök a 477-6583-as megadott számra, rákérdezek, hogy szükség van e még valamilyen okmányra. Hétfő óta kb. napi 25-30 alkalommal próbáltam meg hívni az adott számot, reggeltől estig. Ez egy vicc! A szám vagy foglalt, vagy ha elkezded türelmesen egymás után hívni, majd a foglaltból egyszer csak kicseng, de senki nem hajlandó felvenni. Ez kérem az ügyintézés? Minek adnak meg számot, ha a túloldalon lusták felvenni? Persze, be lehet menni személyesen, de éppen ezért ad az ember megbízást, meg fizeti a borsos összegeket, hogy ne kelljen... úgy érzem a közeljövőben nem fogok külföldről rendelni...elérte a vámhatóság a célját. :(((

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák