Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pierre75

    senior tag

    válasz doc #1388 üzenetére

    Félreérthetően fogalmazhattam, ha így tűnik. Ha egy éve vettem volna olvasót, a sima Nook Simple Touch-t választottam volna én is. De nálam fontos volt a világítás, hogy este vagy rosszul megvilágított helyen is használni tudjam. Így 3 versenyzőre szűkült a mezőny. Jól látszik, hogy a másik kettővel szemben elvérzik a Nook ebből a szempontból. Fórumokon sokan számoltak be a világítás meghibásodásáról is. A kifogásaim erre a modellre vonatkoznak, amellett hogy egy árban lehet beszerezni a PW-vel.

    Más:
    A Kindle topikban olvastam a véleményed az általad vett modellről. Én ott leírtam egy hsz-ban, hogy egy célhw-től azért jogosan várja el az ember a testreszabhatóságot (margóállítás, elválasztás stb), itt meg jópárszor keseregtem amiatt, hogy kicsinek találom a 6"-t. Ebből adódik, hogy nekem a PW se tökéletes. Gyárilag keveslem a testreszabhatóság mértékét. Így hackre kényszerül, aki ezeket is elvárja aztán rejtélyes újraindulásokat tapasztalhat, mint arról a JB és a doukan kapcsán is írt vki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák