Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DittyCat

    tag

    Jelentem, a Calibre-ral szeretjük egymást. Konvertáltam is, rendszerezni is elkezdtem, minden jól ment. Kell rá idő, de ezt el tudom fogadni.

    Amit viszont nem, az a Kobo újabb hisztije. Este raktam rá megint könyvet, epubot, azt szereti. Frissítés, minden működik. Aludni is úgy ment, hogy a kijelzőn Umberto Eco figyelt. Minden normálisnak tűnt, boldogság.

    Reggel bekapcs, ééés.... Semmi. Megint nem látja a doksikat. Maceráltam kicsit, SD ki-be, sync, de nem hajlandó dolgozni. My collections: 0 books. Viszont: Umberto még mindig a kijelzőn mutatkozik, mintegy jelezve, hogy azért történt itt valami.

    Megoldást igazából nem várok, mert ezt megoldani nekem kell. Amiben egy kis segítséget kérnék az az, hogy van-e esetleg valami, amiben én hibázhattam? Hogy egyszer látja a doksikat, utána meg már nem. Mit ronthattam el? Van-e valami speckó igénye, amire nem figyeltem?

    Ha nem az én hibám, akkor ma visszaviszem és vagy másikat veszek, vagy a pénzt kérem vissza és úgy veszek másikat, máshol.

    [ Szerkesztve ]

    "Élek... vagy csak álmodom?"

Új hozzászólás Aktív témák