Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danyboy

    csendes újonc

    válasz gusthy #19164 üzenetére

    Szia gusthy,
    Kindle Paperwhite-on át Kobo Clara HD-tól jutottam el az Onyx Nova 2-ig.
    Majdnem megvettem a 220volt-nál egy Kobo Aura H2O 2nd edition-t, de személyes átvételkor kiderült, hogy bontott csomag....teli ujjlenyomatokkal....újként akarták eladni a refurbished-et :Y :((( Mindenféle szánalmas dumával próbálta megmagyarázni az eladó, hogy az úgy jól van.....bánom, hogy nem írtam be a panaszkönyvbe, de sietnem kellett. Utána láttam a remarkable 2-őt és megtetszett az irka-firka mert én még a papíron jegyzetelős generáció vagyok és tetszett ez a megoldás viszont szerintem annyit nem ér, kutakodtam és úgy láttam, hogy az Onyx-ok már kiforrott jegyzetelős ebook-ok, majd mikor rájöttem, hogy van android akkor eldöntöttem, hogy ez kell. Megnéztem sok videót olvastam sok értékelést és az erősebb Onxy Nova 2-re esett a választás, de még kézben nem fogtam :O :( :U Igen, most Aquás garanciával kb. ugyanannyi mint a német oldalról és ott nem tudom átvételkor megnézni és ha simlisség van akkor küldhetem vissza.

    Aquaval van e-book olvasó garanciális ügyintézéses tapasztalatod?

    A jobb garancia miatt eleve az Aqua volt szimpatikusabb és az alapján amit írtál az Aqua kezd még jobban befutni.

Új hozzászólás Aktív témák