Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz bwoay #19139 üzenetére

    Srácok ne húzzátok magatokat ezen, amióta fórum a fórum ez mindig így megy. Sokan lusták keresni, van aki nem tud hatékonyan keresni, sokan még az agyukat sem képesek használni. Vannak (sokan) akik a fentieket kombinálva tudják. :D Amúgy én már belefáradtam abba, hogy az ilyen embereknek magyarázzak, szimpla ignore azt kész. Utána még maximum látsz egy olyat böfögést, hogy "köszi hogy senki nem segített, akkor megyek is innen kötsögök". Hát menjél, erre vártunk. :U
    Más, ha valaki úgy kérdez, hogy látni rajta, utánanézett dolgoknak, némi fogalma vár van. Na olyankor szívesen segít az ember, mert nekem is segítettek sokszor, én is segítek sokszor, tök egyszerű. Én mondjuk extrém autodidakta vagyok, mások szerint nem normális ami időt beleölök abba, ami érdekel. És naaagyon sok minden érdekel. El kellett fogadnom azonban az idők során, hogy mások mások. De azért valóban van egy szint ami alá nem megyek, és ha kérdeznek tőlem valamit IT részről, segítek (ha tudok). De ha a következő kérdés a segítségem kapcsán, hogy mi az a "mappa" (true story) akkor ahhh... hagyjuk, nem én kellek oda. Alap szintű utánanézés, esetleg egy tanfolyam ha magadtól nem vagy életképes, és akkor talán visszatérünk rá. Itt az a pont volt ez amikor láttam a kérdésben, hogy milyen formátumok vannak ebook olvasóra. Most komolyan? Onnan indulunk, hogy mit lehet majd leszedni *ingyé? :U Ok, legyen, én sem vagyok szent de azért na, 1 perc Google ez is, hogy mire milyen formátumok vannak. Legyen 2 perc. ;]

    *feltételezés erős negatív felhanggal de bennem leginkább ez merült fel ennek kapcsán.

    Ajj megint nem bírtam magammal, minek offolom ki magamból ezeket a dolgokat a világ úgysem változik... :(((

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák