Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tt124307

    tag

    válasz kuruczz #23 üzenetére

    Szerintem a Wayteq-60FL akkuideje nem fog javulni drasztikusan, a gyártónak és a disztributornak sem érdeke / éri meg ezzel foglalkozni, enélkül is eladnak annyit amennyit (átlagusert ez nem zavarja annyira mint bennünket). Napi 1-1.5 óra olvasással, olvasás melletti fizikai kikapcsolással el lehet érni 2-3 hét üzemidőt (anélkül ugye 4-5 nap maximum), ezzel a feature-rel kell együtt élni, cserébe lehet rá sokféle olvasóprogit tenni, ki mire akarja még használni megteheti. Én pl. favorizálom a moon+ readert, jó az opds támogatása is, a szerverként futó calibre-vel tökéletesen együttműködik, kb. csak ezért (is) megéri megtartani ezt az olvasót.
    A bekapcsoló gombra sokan panaszkodnak, de én ebben szerencsés vagyok, diszkrét nyomáspontja van (kattan) és még talán hangot is hallok mellé (vagy azt csak odaképzelem, annyira határozott a kattanás). Valószínűleg nem egyenletes a gyártási minőség, esetleg meg kéne nézni egy szétszerelés után, hogy ezen a problémán nem lehet e triviális módon segíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák