Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    válasz blattida #573 üzenetére

    Adj ist

    Na én épp az elenkezőjét mondom nap ont haználom őket és semmi bajuk pl mp3 3-4 dvd 2004 márciusi és patentul olvassa bármi (pi 0-1) hibákat nem vizsgáljuk most mert vannak rajta kiuró értékek de olvassa minden mint a huzat


    Én legtöbb dvíx filmem pl ridiscen van és müxik semmi nem mondta még hogy szar....

    Van plexem is sőt verbám is (dvd-re+rw szívok a mai napig is) 8 -10 írás és végük még pl a maxell több 100 írás és ok
    -r+r je az ok

    Az lg hát arra nem írnék most rosszat mert akkor valszeg nem lehetnék soha itt (de nekem inkább vágják át /el a nyakam mint lg) volt rengeteg hibással dolgom (rengeteg több száz darab)
    Bár én nem vok guru mint PPéter, vagy Erdőke de 16 éves tapasztalat az van és azért mert itt újoncnak írnak azértvan mert nem sűrűn írok de ha muszáj akkor igen + ha kérdésem van

    Amúgy én nem istenitek semmit de itt egy ellen példa pl nekem nagyon beváltak pl az olcsó lemezek is
    Használok én jobb lemezeket is de láttam én már karón varjút


    Van mindenfajta TDK Sony verba plex fuji stb

    PIO 111+Toshiba 5272 dvd+-r/w

    Ui 1 észre vétel a toshibám ami lassan 3 éves író jobb minőségben írja a plexet mint a pio 111 sem


    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák