Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeffo

    tag

    válasz Flashget #4431 üzenetére

    Szerintem a D-s van, mert a meghajtó neve ez: PIONEER DVD-RW DVR-215D
    1.18-as firmware van, tehát nem az alap gyári, már volt frissítve 1-2x, bár lehet, hogy azóta kijött új, nem néztem rá egy ideje. Az biztos, hogy nem a buheráltat tettem rá.

    Akkor a Pioneer-ra a képként beillesztett tesztkép nem megfelelő, az értékek rontást tükröznek? Elég kis számok, a Plextor-os értékeknek a töredéke, de még ennek ellenére is rossz?
    Most nem biztos, hogy akarok L-es firmware-el bajlódni, már kéne az író, itt vannak a karácsonyi filmek a tévében, sok mindent tervezek felvenni, meg gépen sincs hely, és ki kellene valamit írni. Nincs időm órákat próbálgatni, tesztelgetni és olvasgatni fórumokat, hogy melyikkel lesz jobb. Nekem kész megoldás kell, ami tutira működik. Szóval szerintem most megírom a JVC -R lemezeket 8x-osan a Pioneer-ral, aztán max. jövőre újraírom +R-re a fontosabbakat.

    Kár, hogy nem jöttem előbb rá erre a tesztelgetősdire, ill. ha láttam is valahol ilyen tesztképeket, nem olvastam utána jobban. Anno jobban érdekelt az informatika és foglalkoztam is vele, de mostanában más munkakörbe kerültem, és inkább mezei felhasználó lettem, aki csak használja a dolgokat, nem keresi a mögötte lévő tudást, vele kapcsolatos infókat, feltételezi, ha megvesz valami márkásat, annak jól kell működnie.

Új hozzászólás Aktív témák