Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeffo

    tag

    válasz djculture #7641 üzenetére

    Az utolsó 3 db xvid-es dvd lemezen van valami csík, ami a belső peremtől, a lyuk után nem sokkal indul kifele, és kb. 1 cm-ig tart. Ebből a 3 lemezből 2 db hibás lett. De ilyen csíkot láttam már máskor is, talán valami hajszál vagy ilyesmi okozhatja, ami beleszállt az íróba vagy a lemezre a berakáskor ráragadt, bár nem hiszem, hogy ráragadt volna, és máskor nem lett hibás lemez ilyentől.

    Köszi a tippet. Azért átnézem a nemrégiben feltelepített programokat, hátha valamelyikben van ilyen másolásvédelmi vírus. De azért ilyen vírusnak egy sima adatlemezt csak nem kellene tönkretennie, vagy direkt minden írható média ellen van?
    A tűzfal program is frissült mostanában (Comodo Firewall ingyenes), abba csak nem raknak bele ilyet...

    Háttérben futó Hard Disk Sentinel program legújabb 3.70-es verziója szerintetek csinálhat ilyen hibát? Előtte a 3.50-es volt fent, ezt is nemrégiben frissítettem. Talán ki kellene lépni belőle az írás idejére. Az ismerősömhöz is feltelepítettem amikor észleltem, hogy lassú a winchestere, lehet, hogy ez okozta nála is a lemezrontást?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák