Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    válasz jeni #14921 üzenetére

    Hát igen, ezt a biztonsági másolatos dolgot azért kérdeztem, mert megoszlanak erről a vélemények, legalábbis az alapján, amit interneten olvastam. Nyilván a másolásvédelem miatt - olvastam olyat, hogy lehetetlen(, mert olyan helyre is van írva adat a lemezen, ami csak olvasható, és mikor írnád ki a másolatot, oda nem kerül semmilyen adat, és ez miatt bukik a dolog). Néztem kíváncsiságból YouTube videókat is, ahol azt csinálták, hogy az xbox DVD meghajtóját csatlakoztatták PC-hez, és hot swap-eltek, valami ilyesmi, szóval vegyes a kép.

    Ha tényleg kockázatos lenne használni a lemezt, ill. nem javítható, akkor valami olyan megoldás érdekelne, ahol elég csak a számítógép DVD írója és az eredeti lemez, nem kell mókolni magával a konzollal. Nincs se flashelve, se RGH-zva az xbox és nem is szeretném.

    Ha nincs valami ilyesmi megoldás, illetve a lemez használata/javítása sem ajánlott szerintetek, akkor elfogadom, és kész. Flashelést, xbox szétszedést, stb. azért nem ér meg a dolog.

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák