Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GBogyó

    tag

    válasz Acor #7790 üzenetére

    Tulajdonképpen igaza is lehetett volna, de nem ;-)

    Fejet lehet, hogy kell cserélned, de mint írtam, itt sincs digitális ;-). Mint a földfelszíni vételnél: analóg és digitális, sőt HD-s antenna :-D. Szegény antenna, azt sem tudja, mit vehet, és mit nem.

    Egyszóval kell fejet cserélni, ha nem látod a felső tartományt.

    A Pro7HD-t azért nem fogod látni, mert fizetős. A német kereskedelmi csatornák SD-ben ingyenesek, HD-ban fizetősek.

    Itt nézz körül http://hu.kingofsat.net/pos-19.2E.php, ebből láthatod, hogy mi hol jön, mi fizetős, mi ingyenes, stb.

    Amit a fej vesz, azt látod. Amit nem, azt nem. De csak az ad majd képet, amelyik ingyenes, tehát a linkelt táblázatban fehér. Ha csak az első fele jön be, akkor fejcsere, ha a második fele is, akkor jó vagy.

    HD-t látnod kell:
    - ARD,
    - ZDF,
    - ARTE
    - Servus (van egy német verzió is),
    - Einfestival (ez csak demó, de legalább szép)

    A többi kódolt ezen a holdon.

    (az eletlen kepet a upc-re ertettem, hogy ha bedugom a tv DVB-S tuner-jaba ott olyan, bocsi, hogy ezt nem tettem hozza...., EZ lehet kabel hiba is?)
    Ezt nem értettem. A tv-be dugva a kártyát is életlen? Vagy ott jó, csak a műholdvevőben?

  • Rick4

    félisten

    válasz Acor #7790 üzenetére

    hogy a fejegyseget kell kicserelni digitalisra, mert hiaba hozza be pl. Pro7 HD-t nem fogom latni mert a fej nem alkalmas megjeleniteni... hiaba van digitalis belterim akkor sem..

    Most nem tudom, az ember miről beszélt, de a fej, mint az LNB nem hiszem hogy cserés, már sok sok éve nem lehet olyan fejet kapni, ami jelenleg ne lenne alkalmas. A fejegységre érthette a set top boxot, vagy a beltérit? Mert abban valóban létezett analóg, de megint csak sok sok éve mindegyik digitális. De ha meg as fej nem alkalmas.. Hát, nem tudom, szerintem 6-7 éve nem vehetsz már olyan fejet ami ne lenne jó. Egyébként meg egy sima Sharp fej kb 1000Ft.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák