Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz vegyszer #5419 üzenetére

    Ez nem teljesen így van.
    Legalábbis nagyon remélem, mert épp ezt akarom megoldani, de többen is mondták itt több programra is, hogy tudja ezt.
    Ha olyan programot használsz, amiben ki lehet kapcsolni a megjelenítést, akkor simán csak felveszi a stream-et a gép, ekkor csak az USB + vinyó terhelése, esetleg a demuxolás pár %-os CPU terhelése terheli a gépet.
    Persze ekkor nem látod az adást (esetleg a hangot be lehet kapcsolni, az nem sokat terhel, és akkor csak nem látod), de fel tudod venni.

    Közben várnék is javaslatokat ezt tudó programra !

    Mivel megvettem tegnapelőtt a Leadtek DTV Dongle Gold-ot.
    A távirányító nagyon tetszik, fekete, és ilyen "elegáns". :)
    Win7 x86-om van azon a gépen amin eddig próbáltam. Driver + szoftver (PVR2) le a Leadtek oldaláról (illetve olyan lassú volt :W , hogy a szoftvert már bzoley oldaláról az lhhelpsite.hu-ról), és már azzal is működik tök jól, még a DXVA is, bár kicsit képhibásan, és időnként le is fagy.
    Felvétel is megy alapból, akár egész muxot is, bár azt lejátszani eddig csak a PVR2-vel tudtam eddig (mármint a mux első csatornáján kívül a többit is).
    Ja és full magyar a program, óriási köszönet bzoley-nak. :R

    Ami még jól jönne, hogy egy csatornát, vagy még inkább az egész Mux-ot tudjam továbbítani LAN-on másik gépre. Ott pedig egy programmal (ha Mux-ot, akkor ennek DVB programnak kell lennie mindenképp, ha jól gondolom) nézni (az egyik gépen mindenképp DXVA-val!), vagy felvenni a mux bármely csatornáját.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák