Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Kernel #16254 üzenetére

    ugy értettem, hogy az antenna felülete 1m2 és a koax végén egy trafót a hálózatba kell dugni az erősitéshez, ezek szerint távtáplált a normál megnevezése. ezt használtuk régen az analóg adás vételére teljesen tiszta jó képet adott. a kabhegyre van irányitva és ugyan ezen a pozicióba került rádugva az uj DVB-T beltérire is, a jel közel maximális némely adónál ,de mégis bekockásodik. némelyik be sem jön.
    Csatorna keresés alkalmával mindig másokat talál meg . ugy értem van, hogy a magyar 1-2 duna nincs csak TV2 és RTL máskor meg pont forditva.

    A vételi hely Pápa mellett a 3 adó között van közel azonos távolságokra, igy nem tudom, hogy melyikre érdemes jobban ráirányitani.Mert azt olvastam, hogy nem mindegyik adó sugároz ugyan azzal az erősséggel.

    Ezt az Egész digitális TV vételt nem tudom itt magyarországon, hogy valósitották meg, mert a kezdetekkor ugy reklámozták, hogy ezentul egy 10 cm-es botantenna elég lesz bárhol az országban a tiszta vételhez , ehhez képest még erősitett antennával is ugy kell vadászni a jelet, hogy valamit lehessen nézni.

    És akkor mit érdems venni hogy beltérben bármilyen irányból érkező TV adást lehessen fogni vételi nehézségek nélkül, lehetőleg ne kerüljön egy vagyonba vagy a régi analóg antennat mivel lehet feljavitani hozzá?

Új hozzászólás Aktív témák