Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz Teréz Atya #5418 üzenetére

    Azt elhiszem, hogy egy nagyobb koptert könnyebb irányítani, mint egy kisebbet, de vannak más paraméterek is, amit be kell kalkulálni, pl. a rendelkezésre álló hely, illetve hogy a következő hónapokban mennyire lehet kimenni, pl.: esik-e az eső/hó, fúj-e a szél, rohadt hideg van-e stb.

    A másik meg, hogy szerintem az illúzió, hogy valaki egyből tud repülni egy kopterrel, úgy is össze-vissza verődik majd mindenféle felületen, arról meg nincs kétségem, hogy egy nagyobb tárgy nagyobb erejű motorral nagyobb sérülést tud okozni akár magán a kopteren, akár a reptetőben:D

    Én a fenti megfontolásból vettem egyelőre kisebb(eket), mert úgy voltam vele, hogy "kigyúrom" a technikámat a télen, aztán áprilisban irány a szabad valami nagyobbal:D

    Ami az USB töltőt illeti:
    Nem tudom, hogy ez a tinydeales töltő mennyivel tölt, de ha ezt rádugom erre, akkor a leírás szerint megvan a 3A, de ha nem akkor sincs semmi, mert 3 dollár a cucc:D

    Persze lehet, hogy az akkuk védelmében valami komolyabb töltőt kellene venni, ami tud balanszolni is, de amíg 2000 ft 4 db 380ah-s akku, addig fölösleges költeni 10.000 forintos töltőre. Esetleg ha lesz nagyobb kopterem.

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák