Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz Zsee75 #28668 üzenetére

    Nem az a baj, hogy mit állítok a távon (egyébként még direkt nem állítottam, mert azt a benyomást akarom megkapni, amit egy kezdő kapna, amikor kibontja, szóval csak szép fokozatosan), annyi hogy átnyomtam D/R-t , de nem is ez a baj. Xdead jól leírta a lényeget, bár nem mindenben értek vele egyet.

    A fő gond az, hogy se nem dől, se nem kanyarodik, csak elmegy az égbe a picsába, de úgy meg nem lehet repülni. Semmit nem ér az erő, ha nem engedi magát dönteni, mert nem lehet vele sem íveket húzni, sem azt az élményt nem adja meg, hogy hú de borotválom a földet és mindjárt földbe áll, helyette valahol 10 méteres magasságban kavirnyál. Nagyon kevés olyan gép volt eddig, aminél azért kellett elvennem a gázt, hogy dőljön végre és nem azért, hogy magától földbe álljon. Ez viszont egy olyan, nem a mozgáshoz illő mozdulat, amit azért csinál az ember, mert nincs más, hogy a gépet lejjebb hozza.

    Ugyanezt ha az Eachine Falconommal vagy az Emaxommal csinálom, előbb utóbb földbe áll, mert túldől, ezért le kell lassítanom, na itt nem, mert fizikailag képtelen elég nagy szögben elfordulni.

    Terézatya: Nem tudom, nem szedtem szét

    Xdead: a táv kifejezetten jó, ez egy hobby grade táv. Én az X1-et nem sokra becsülöm, ráadásul már bőven nincs 1.5x ár, ezt is ilyen 22-23 ért vették az emberek két hete. Ha így nézzük, százszor ezt venném, mert ez legalább nem egy libegő, über szarul beállított PID-ekkel rendelkező borzalom. Az X1 úgy ahogy van szar, rossz vele repülni, az XK-val meg csak uncsi, mert nem ad teret a játékra. Plusz az X1 távja egy rémálom, volt olyan, hogy annyira nem fordult, hogy egyre jobban húztam a kart, ami a végállásban a kezem alatt elgörbült. Szerintem az egy viccgép, ami erős.

    Az XK szerintem magasan kiemelkedik a gyártók közól, az Aircam, X252 és az XK X250-en kívül az összes gépükkel repültem és egyik jobb mint a másik, csak az X251 nem ad akkora élvezetet, mint amit vártam. Cserébe legjobb táv, jó minőség, normális manual, hosszú üzemidő, jól látszik sötétben, szerintem jó ez a gép, de az XK X100 sokkal jobban tetszik pl.

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák