Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnigee

    aktív tag

    válasz Jackal2 #28676 üzenetére

    Tekerd már a fel a rateket maxra... Duál rate is mennyi. alapon? 75 vagy 100?mennyi a max? 125.
    Nekem úgy volt beallitva hogy max gázra, max döntésre nem ment felfelé, szépen vizszintbe maradt. Szóval miről is megy a panasz, hogy nincs elég jól beallitva.

    Amúgy ef180 ugyanezzel szenvedek picit, 4s aksival már nem dől annyit stabilizált módban hogy ne kezdjen el emelkedni.

    --> http://dronearena.hu/ <--

  • Zoty4

    őstag

    válasz Jackal2 #28676 üzenetére

    dől az, a jobb alsó pöcköt told le, és sokkal jobban dől, próbáld ki

  • _X10Dead_

    aktív tag

    válasz Jackal2 #28676 üzenetére

    Egyetértünk.
    Csak arra nem figyeltél, hogy én Devo-val repülök, a próbarepülést követően egy percig nem volt a kezemben az X1 saját vacka, vagyis az X7-es táv számomra semilyen előnyt nem biztosít.
    Az X1-nek nem a rossz PID-ek voltak a fő problémái, hanem a borzalmas távirányító.

    Az X1-ben nem csalódtam, mert annak akart látszani, ami: olcsó, tenyeres-talpas, és a kefés minik után hozza az !!!AZTAQRVA!!! élményt, mert azokhoz képest gyors, erős, és hajlandó majdnem 90 fokba bedőlni, ha nyomod neki.

    Csakhogy nekem innen kellett volna feljebb lépnem az X251-el. Az meg - ahogy írtad is - inkább megy az égbe, minthogy együtt virgonckodjunk. Finomabb műszer? Naná! Könnyebb vele repülni? Hogyne! Hozza azt az ugrást, amit igértek? NEM!
    Az X251 (kezdeti) megítélésénél nem mehetünk el amellett a tény mellet, hogy az X1 ekkor már bő fél éve piacon volt, ismertek voltak a hibái és az XK erre adott választ, és mindenki elégedett is volt az eredménnyel.
    Aztán elb@szták.
    Ezt meg a nép nem díjjazza, így kénytelenek voltak árat csökkenteni. A jelenlegi 20%-os felár természetesen indokolt a jobb anyaghasználat és a kifinomultabb technika miatt.
    De ez nem az a ló amit én akartam.

    U.I. Később, ha felhúzod a beállításokat majd rájössz, hogy ez sem fenékig tejfel.
    Nem tudom, hogy az ESC-kkel van a baj, vagy egyszerűen csak az akkuból nem tud elég villanyt kivenni, de ha tolsz neki egy kövéret, elkezd elforogni (nálam balra). Ugyanez a jelenség megfigyelhető ugrásnál is, de ha lehet még durvábban: rendszerint seggel előre jön ki belőle, de mindig elforog kicsit.
    Nálam 5-6 perc kínzás után rendszerint elveszti a stabilitását is (különösen, ha flippeltetem is közben). Elkezd billegni, és sodródni is, mintha elmenne valami a giro-ban.

    U.I.: Nagyon profán hasonlat, az érzékenyebb lekületűek lapozzanak is nyugodtan.
    Szóval, olyan ez, mint egy gyönyörű, kedves, intelligens csaj, aki viszonozza is a vonzalmadat, csak NEM LEHET MEGDUGNI

    [ Szerkesztve ]

    LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

Új hozzászólás Aktív témák