Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz muranyig #17476 üzenetére

    Értem rendben, köszönöm válaszodat. :R

    #17482) SpydeR3412 Köszönet itt is a válaszért. :R

    Úgy döntöttem megpróbálom gariztatni, mert szétszedni nem szeretném, mivel akkor már szerintem buknám a garit. :F
    Van vele más apróbb problémánk is, pl. hiába tesszük alapra a gépet ahogy rövidke leírásban van, akkor is erősen egyik oldalra húz, vagy is jobbra mindig elmegy, nehéz korrigálni.
    A kamera fejrésze lötyög, az aksi fedelet jóformán úgy kell kifeszegetni, és érzésre újjal megpörgetve a lapátokat, kettőt jóval szorosabbnak érezni, nem perdülnek olyan könnyedén.
    A kamera képét már nem is említem, mert nem hogy 2MP szerintem, de még talán 0,2 sincs.
    Telefonon nézve még úgy ahogy elmegy a kép, de monitoron már csak homályos foltok, színes vízfestés szerű maszatok a fák, bokrok, a talaj meg lilás színű. :F
    Tudom nem kell sokat várni tőlük, de nézegetve videókat erről a típusról, azokhoz képest ez katasztrófa.
    A vezérlőn a sebesség választó gombra (lassú-gyors) meg szerintünk nem változik semmi, ugyan olyan sebességgel megy.
    A Wifi kapcsolat sincs mindig rendben a telefonnal, olyankor meg repülni sem lehet vele, amíg újra nem indítom az egészet a telefon nélkül.
    Valami nagyon nincs rendben, vagy ennyire balfékek vagyunk ezekhez a kütyükhöz. :B

    Amíg ezt rendezem(mert ez nem kell az biztos) rendeltem egy JJRC H12C modellt, talán azzal nem lesz ennyi gondunk.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák