Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Grillo #72964 üzenetére

    Ez a MyDroneSpace egy szar, sokat elárul az is, hogy konkrét videó lett róla nemrég, hogy állítólag működik. :DDD
    Nekem szerencsére nem volt probléma iPhone alatt, GoodID is ment elsőre, program is működik, de biztosan tré mert annyian írták a neten, hogy valami kell legyen vele. Talán droid alatt még instabilabb, passz. :(
    Amúgy én megcsináltam a vizsgát meg mindent ami ahhoz kell, hogy legálisan röpködjek lakott területen kívül. Én úgy apellálok, hogy azért az ellenőrző szervek nem minden tagja gyökér, így ha valamit nem is szabályosan csinálok és ezért odajönnek, látják, hogy nem fullba telibeszartam az egészet, hanem próbálkozok betartani a dolgokat (még ha kb nem is lehet így ebben a formában) és akkor azt mondják jóvan hülyegyerek, legközelebb figyelj jobban. Legalább a szándék megvan, hátha ez elég lesz ahhoz, hogy kihúzzon az épp aktuális csávából - annyit meg akkor már megért a dolog. :B
    De amúgy felküldöd 200 méterre (persze ezzel már szabályt sértettél, mert 120m a max amíg mehetne) vagy 300-ra, ott már nem is lehet sem látni, sem hallani, a természet közepén nem fog azért annyira feltűnni senkinek. Persze a leszállás felszállás necces lehet, de azt sem sok ember között kell abszolválni és ennyi.
    Próbáltam keresni konkrét eseteket amikor valakit megvágtak lakott területen kívüli drónozásért, nem sok minden találtam.

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák