Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Healbacsi #613 üzenetére

    Valamiféle terroristaakciót azt vártam persze, de nem azt, hogy a levegőbe repíti az egész templomot. Inkább valami olyasmire gondoltam, hogy magába a grand cleric-be is be akar valahogy csempészni egy Justice szerű szellemet, hátha akkor felismeri, hogy milyen csúnya dolog így bánni a mágusokkal, és melléjük áll.

    Hát ja, a Qunari górét csak azért tudtam lenyomni, mert ecc-pecc módon rádobtam egy pontot a bábura, amit nem nagyon használtam másra, de őt jól lefoglata.
    Kb. háromszor csináltam nagy öltözködős és pontszétosztós partit az aktuális ház elé kilépegetve, aztán eladtam a felesleges cuccokat. -> Ezt sokkal hangulatosabb volt a DAO-ban a táborban csinálni. Itt nyögvenyelős volt kilépni az ajtón 4-es csoportokban.

    Az Act 1-2-vel egyetértek, de ne mond, hogy semmit sem ér. Nekem például teljesen más lett a konklúzióm mágus ügyben.

    A DAO-ban is átjött már egy része a máguskérdésnek, de ott bennem csak ellenszenv alakult ki a "jól idomított mágus"-okkal szemben. Én pl. Wynne-t is rezzenéstelen egérkattintással zavartam el a táborból, mikor hülyeségeket kezdett dumálni. (Morrigan-el viszont még a tükrön is átléptem.)

    Itt viszont szimpátiára váltott a megítélésem, és most már segíteni szeretnék nekik, hogy ne az legyen számukra az egyetlen járható út, ami ellenszenvessé teszi őket (idomított kutyusok).
    Itt is az volt a baj a nagymágussal, hogy eleve csak egy balf@sz talpnyaló kis g$ci kerülhet ilyen beosztásba. Aztán kap még egy adagot a fejébe, és összezuhan a szivacs.

    Sőt, én ugye még az egész Andrastian Chantry bukását is belelátom a kérdésbe. Bár ezzel probléma, hogy a DAO-ban kézbefogtuk Andraste hamvait, tehát úgy tűnik ez az egyház valós prófétára épített és igazi istenhez dalol.
    Mondjuk attól még lehet hogy maga Andraste is sértésnek veszi, amit a mostani papnők rá hivatkozva végeznek, és ha igazolt is a Maker dolog, van "egy igaz isten", attól a próféták még cserélhetők, mint a kulcstartók, és/vagy az egyházak ugyan így, ha láthatóan csődöt mondanak a halandók körében.
    És ezzel nyilvánvalóan vannak problémák, mint pl. a máuskérdés is csak úgy "egyelőre működik" módon, de véletlenül sem szépen lett megoldva. És nem jó mentség, hogy a legkisebb rosszt választották, akkor a rendszerrel van a baj, ha nem lehet benne jó megoldást kialakítani...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák